TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

i

Autor: materiały prasowe Netflix; Amazon Prime Video

Najlepsze seriale fantasy. TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

2022-04-14 15:28

Które seriale fantasy warto obejrzeć? Zajrzyjcie do naszej galerii 5 najlepszych produkcji z tego gatunku, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Seriale fantasy z każdym rokiem przyciągają przez ekrany coraz więcej odbiorców. Pojawienie się takich hitów, jak "Gra o tron" i "Stranger Things", przyczyniło się do spopularyzowania tego typu produkcji, oraz realizowania ich z coraz większym rozmachem i budżetem. Z okazji zbliżającej się premiery dwóch niezwykle wyczekiwanych tytułów - "Rodu smoka" i "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" - postanowiłam zrobić szybki przegląd dotychczasowych seriali fantasty i wyłonić 5 najlepszych pozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko "Harry Potter"! Filmy i seriale o magii, które nas oczarowały

Najlepsze seriale fantasy - TOP5

Fantasy jest gatunkiem, po który zazwyczaj sięgamy, gdy pragniemy oderwać się od rzeczywistości. Nic bowiem nie pomaga bardziej, niż przeniesienie się do fikcyjnego świata, pełnego magii, niesamowitych stworzeń i fascynujących przygód.

Jeśli ciekawi was, które seriale fantasy zasługują na szczególną uwagę, zajrzyjcie do naszej galerii. Wyłoniłam dla was 5 produkcji Top of The Top, które z pewnością przypadną wam do gustu i poprawią humor. 

ZOBACZ TAKŻE: Najważniejsze seriale XXI wieku. TOP5 produkcji, które zmieniły oblicze telewizji

Sonda
Lubisz seriale fantasy?