Najlepsze seriale fantasy. TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

2022-04-14 15:28 Natalia Nowecka
TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą
Autor: materiały prasowe Netflix; Amazon Prime Video

Które seriale fantasy warto obejrzeć? Zajrzyjcie do naszej galerii 5 najlepszych produkcji z tego gatunku, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Seriale fantasy z każdym rokiem przyciągają przez ekrany coraz więcej odbiorców. Pojawienie się takich hitów, jak "Gra o tron" i "Stranger Things", przyczyniło się do spopularyzowania tego typu produkcji, oraz realizowania ich z coraz większym rozmachem i budżetem. Z okazji zbliżającej się premiery dwóch niezwykle wyczekiwanych tytułów - "Rodu smoka" i "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" - postanowiłam zrobić szybki przegląd dotychczasowych seriali fantasty i wyłonić 5 najlepszych pozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko "Harry Potter"! Filmy i seriale o magii, które nas oczarowały

Najlepsze seriale fantasy - TOP5

Fantasy jest gatunkiem, po który zazwyczaj sięgamy, gdy pragniemy oderwać się od rzeczywistości. Nic bowiem nie pomaga bardziej, niż przeniesienie się do fikcyjnego świata, pełnego magii, niesamowitych stworzeń i fascynujących przygód.

Jeśli ciekawi was, które seriale fantasy zasługują na szczególną uwagę, zajrzyjcie do naszej galerii. Wyłoniłam dla was 5 produkcji Top of The Top, które z pewnością przypadną wam do gustu i poprawią humor. 

ZOBACZ TAKŻE: Najważniejsze seriale XXI wieku. TOP5 produkcji, które zmieniły oblicze telewizji

Sonda
Lubisz seriale fantasy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE