Wiedźmin

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wiedźmin sezon 3 - kiedy nowe odcinki na Netflix?

2021-12-25 19:13

Wiedźmin wraca na Netflix po dwuletniej przerwie. W nowych odcinkach zobaczymy, jak potoczyły się losy Geralta, Yennefer i Ciri. Wiemy już, że powstanie kolejna część historii. Czy widzowie znowu będą musieli tak długo czekać? Co wiemy o trzecim sezonie serialu? Czy ruszyły już zdjęcia?

Wiedźmin sezon 3 - kiedy nowe odcinki na Netflix? Nadchodzi wielkie starcie potworów i kolejny koniec świata. Legendarny Wiedźmin ponownie wejdzie w magiczny świat, w którym nieustannie trwa krwiożercza walka o Kontynent. Wszyscy fani przygód Geralta wyczekują nowych odcinków i już nie mogą się doczekać, jak potoczą się losy trójki bohaterów. Drugi sezon Wiedźmina można oglądać od 17 grudnia na Netflix. Zobacz, o której godzinie pojawią się nowe odcinki. Historia będzie kontynuacją pierwszej części i opowie o relacji głównego bohatera z księżniczką Cirillą. Twórcy zdradzają, że nadchodzący sezon nie jest ostatnim. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów.

Wiedźmin sezon 3 - kiedy nowe odcinki?

Przez pandemię koronawirusa praca na planie 2. sezonu Wiedźmina znacznie zwolniła. Brak możliwości nakręcenia dużych scen grupowych i częste przekładanie zdjęć sprawiło, że na nowe odcinki fani musieli czekać prawie 2 lata. Czy podobnie będzie z kolejną częścią? Praca nad kontynuacją już się rozpoczęła, to pewne! Scenarzyści podkreślają, że chcą do historii dodać całkowicie nową bohaterkę. Prawdopodobnie na wiosnę ruszą zdjęcia i mają potrwać nawet do późnego lata. Według portalu Redanian Intelligence, trzeci sezon będzie miał premierę w drugim kwartale 2023 roku. Oficjalna data premiery nowych odcinków nie została jeszcze potwierdzona.

Sonda
Czy czekasz na trzeci sezon Wiedźmina?

Wiedźmin spin-off: To jeszcze nie koniec magicznego świata

Twórcy chcą umilić fanom wyczekiwanie na 3. sezon Wiedźmina, więc przygotowali szereg licznych niespodzianek. Pierwsza z nich pojawi się już 20 grudnia. Będzie to zakulisowa podróż po magicznym świecie razem z twórcami i obsadą serialu. W 2022 r. powstanie również produkcja "Wiedźmin: Rodowód krwi" - opowie o historii, która dzieje się 1200 lat przez Geraltem. Netflix zapowiedział również kilka innych spin-offów, które będą się pojawiać na platformie. Już nie możemy się doczekać!

Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37