Wiedźmin

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wiedźmin sezon 2 - premiera to nie wszystko! Twórcy przygotowali niespodziankę dla fanów serialu

2021-12-15 10:44

Drugi sezon przygód Geralta już za pasem. Jednak nowe odcinki to nie wszystko! Netflix przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów serialu. Będzie można jeszcze bardziej zagłębić się w świat Wiedźmina i zobaczyć wyjątkowe materiały. O co chodzi?

Wiedźmin sezon 2 - premiera to nie wszystko! Twórcy przygotowali niespodziankę dla fanów serialu. Drugi sezon Wiedźmina zbliża się wielkimi krokami i wszyscy fani Geralta z Rivii ostrzą już swoje miecze. W kolejnej części widzowie zobaczą kontynuację wydarzeń, które miały miejsce w pierwszych odcinkach. W rolę głównego bohatera ponownie wciela się Henry Cavill. Aktor podkreślał w wywiadach, że zrobił co w jego mocy, aby filmowe dzieło spodobało się szczególnie fanom książek Sapkowskiego. Czy tak będzie? Tego dowiemy się po piątkowym seansie. Do premiery blisko, ale Netflix nie zwalnia tempa i szykuje wielką niespodziankę dla fanów serii. Tak, powstanie specjalny program o Wiedźminie!

Wiedźmin sezon 2 - niespodzianka dla fanów

To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów! Po obejrzeniu nowych odcinków będzie można jeszcze bardziej zagłębić się w fabułę łowcy potworów i wejść za kulisy magicznej produkcji. Netflix przygotował godzinną podróż po świecie Wiedźmina, którą poprowadzi amerykańska aktorka Felicia Day. W programie pojawią się twórcy, aktorzy i producenci, którzy opowiedzą więcej o serialu. Widzowie będą mogli zobaczyć usunięte sceny, a także jak powstaje "Wiedźmin: Rodowód krwi (2022)" - produkcja, która opowie o czasach 1200 lat przez Geraltem z Rivii.

Sonda
W jakiej formie lubicie Wiedźmina najbardziej?

Jeszcze więcej Wiedźmina! Kiedy oglądać nowy program?

Specjalny program o Wiedźminie będzie można oglądać już trzy dni po premierze, czyli w poniedziałek 20 grudnia 2021 r. Aftershow pojawi się na kanale Wiedźmina w serwisie YouTube oraz na facebooku Netflix Geeked.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35