Wiedźmin 2

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wiedźmin sezon 2 - o której godzinie na Netflix?

2021-12-16 21:15

Długo wyczekiwania premiera 2. sezonu Wiedźmina nadchodzi i z pewnością zaskoczy wszystkich fanów Geralta z Rivii. Widzowie już nie mogą się doczekać kolejnych odcinków, w których zobaczą kontynuację losów swoich ulubionych bohaterów. O której godzinie serial pojawi się na Netflix? Odpowiadamy.

Wiedźmin sezon 2 - o której godzinie na Netflix? Nowe przygody Geralta, Yennefer i Ciri wracają na ekrany w drugim sezonie Wiedźmina. Widzowie musieli czekać na kolejną odsłonę prawie 2 lata! Czy nowe odcinki zadowolą wszystkich fanów powieści Andrzeja Sapkowskiego? Tego dowiemy się już w piątek 17 grudnia. Właśnie wtedy serial będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix. Władze streamingowego portalu przeznaczyły na produkcję ogromne pieniądze, które mają wpłynąć na jakość filmowego dzieła. Wszyscy fani nie mogą się doczekać i już zastanawiają się, od której godziny będą mogli oglądać nowe odcinki.

Wiedźmin sezon 2 - opis

Geralt jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden. Zabiera księżniczkę Cirillę do swojego domu z dzieciństwa w Kaer Morhen. Dziewczyna skrywa w sobie tajemnicą moc, przed którą bohater spróbuje ją uchronić. Szykuje się kolejny koniec świata i wielka walka o panowanie na Kontynencie.

Sonda
W jakiej formie lubicie Wiedźmina najbardziej?

Wiedźmin sezon 2 - o której godzinie na Netflix? Kiedy premiera?

Twórcy przygotowali dla widzów 8 odcinków, które pojawią się na platformie Netflix 17 grudnia 2021 r. Serial będzie można oglądać w serwisie już od godziny 9:00. Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Wiedźmina. Trzeci sezon został potwierdzony i rozpoczęły się już pracę nad kontynuacją.

Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37