Wednesday sezon 2: zwiastun, data premiery, fabuła, obsada. Co wiemy o nowej odsłonie?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Wednesday sezon 2: zwiastun, data premiery, fabuła, obsada. Co wiemy o nowej odsłonie?

Wednesday sezon 2: zwiastun, data premiery, fabuła, obsada. Co wiemy o nowej odsłonie?

2023-01-09 12:24

„Wednesday” powróci do nas z drugim sezonem – Netflix zakończył wreszcie męki fanów Addamsówny i po tygodniach zwlekania ogłosił, że zeszłoroczny hit doczeka się jednak kontynuacji. Co o niej wiemy?

„Wednesday” to nie tylko serial, a popkulturowy fenomen. Produkcja, która w dużej mierze wyszła spod ręki Tima Burtona, zawładnęła wyobraźnią widzów na całym świecie i tygodniami rozgrzewała media społecznościowe do czerwoności.

Największą furorę zrobił taniec Wednesday, odtwarzany i przerabiany zarówno przez widzów, gwiazdy Hollywood (z Lady Gagą na czele), polskie wokalistki, a nawet łyżwiarki figurowe i pływaczki.

Tak olbrzymi sukces musiał się przełożyć na decyzję o kontynuacji – w końcu wszyscy wiemy, jakimi prawami rządzi się kino rozrywkowe. Ogłoszenie drugiego sezonu „Wednesday” wreszcie nastąpiło, a wraz z nim pojawiła się krótka, żartobliwa zapowiedź.

Poniżej zamieszczamy wszystkie dostępne informacje na temat drugiego sezonu „Wednesday”. Wraz z kolejnymi ogłoszeniami Netfliksa, artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

„Wednesday” sezon 2 - fabuła nowych odcinków

Szczegóły fabularne drugiej odsłony przygód Addamsówny nie są jeszcze znane. Śmiało możemy jednak założyć, że Wednesday powróci do Akademii Nevermore, by rozwiązać kolejną mroczną zagadkę. Zapewne zobaczymy też, jak rozwija się jej relacja z Xavierem, kto zastąpi Larissę Weems na stanowisku dyrektorki, oraz jak Enid poradzi sobie ze swoim wilkołaczym wcieleniem. Wielu widzów liczy też na powrót Tylera, ale trudno określić, na ile płonne okażą się te nadzieje.

„Wednesday” sezon 2 - data premiery

Przewidywana data premiery nie jest oczywiście znana. Ekipa nie weszła jeszcze na plan – ostatnie informacje wskazywały, że twórcy są obecnie na etapie poszukiwania lokacji do zdjęć. Gwarantujemy jednak, że gdy tylko pojawią się kolejne wieści, z miejsca was o tym poinformujemy.

Sonda
Podoba Ci się serial „Wednesday”?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4