Taniec „Wednesday” wykonany przez łyżwiarkę figurową. To międzynarodowy hit internetu

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=78k-OTHoTtM Zdjęcie poglądowe

Taniec „Wednesday” wykonany przez łyżwiarkę figurową. To międzynarodowy hit internetu [WIDEO]

2023-01-04 11:37

„Wednesday” to serial Netflixa, który cieszy się ogromną popularnością. Taniec, który wykonała w jednym z odcinków Jennie Ortega stał się prawdziwym hitem i wykonywany jest wszędzie i przez każdego. Prezentowała go nawet Doda na Sylwestrze Marzeń. Niezwykłe widowisko zaprezentowała również na lodzie Kamila Valieva.

Kamila Valieva to łyżwiarka figurowa, która postanowiła wykorzystać motyw znany z hitu Netflixa w swoim układzie. Jej wykonanie możecie zobaczyć poniżej. Oryginalny taniec wykonała Jenna Ortega, której postać zaprezentowała układ podczas balu. Obecnie stał on się prawdziwym hitem i każdy pragnie opublikować swoje wykonanie! Niektórym wychodzi to niezwykle zgrabnie!

Wednesday - o czym jest serial?

Wednesday” to tytuł serialu, który nawiązuje do córki znanej dobrze z rodziny Addamsów. Akcja serialu rozgrywa się w szkole z internetem - Akademii Nevermore. Bohaterka musi rozwiązać cykl niezwykłych śledztw, a jednocześnie odkryć samą siebie. Czekają na nią liczne niebezpieczeństwa nie tylko w postaci sił paranormalnych, lecz również... historii własnej rodziny.

Jeśli do tej pory siedzieliście w jaskini i nie udało wam się zobaczyć oryginalnego wykonania tańca z serialu, to znajdziecie go w tym klipie z serwisu Netflix:

Odlotowa kamienica w stolicy! Takiej iluminacji nie widzieliście

QUIZ. Ile naprawdę wiesz o języku polskim? Pierwszy super test językowy w 2023 roku!

Pytanie 1 z 12
Czy zdanie w języku polskim może istnieć bez orzeczenia?