„Wednesday” – są nowe informacje o 2. sezonie. Mamy dobre wieści

i

Autor: materiały prasowe Netflix „Wednesday” – są nowe informacje o 2. sezonie. Mamy dobre wieści

„Wednesday” – są nowe informacje o 2. sezonie. Mamy dobre wieści

2023-01-04 11:26

„Wednesday” jednak doczeka się kontynuacji na Netfliksie? Kolejne informacje rzucają nowe światło na sprawę.

Pamiętacie, jak przed kilkoma dniami informowaliśmy was, że prawdopodobnie wystąpiły problemy licencyjne przy „Wednesday” i Netflix może nie zrealizować drugiego sezonu? Wygląda na to, że nasza panika okazała się przedwczesna, a kontynuacja trafi ostatecznie do serwisu.

„Wednesday” – 2. sezon jednak na Netfliksie?

Po tym jak magazyn Independent opublikował swoje przecieki, wskazujące, że skoro studio MGM, które powołało „Wednesday” do życia, jest teraz własnością Amazona, to Netflix mógł stracić prawa do kontynuacji. Drugi sezon przygód Addamsówny miałby wówczas powstać już dla platformy Prime Video, a problemy licencyjne miałyby odpowiadać za brak jakichkolwiek informacji w tej materii.

Do dyskusji dołączył jednak serwis IndieWire, którego źródła uspokajają – Netflix dogadał się z MGM jeszcze przed fuzją z Amazonem i nie ma podstaw, by zakładać, że serial „Wednesday” zostanie im odebrany. Powodem tej paniki i rosnących spekulacji jest oczywiście odwlekanie zamówienia 2. sezonu przez streamera, choć – jak twierdzi rzeczone źródło – prace nad kontynuacją już trwają, a showrunnerzy szukają nawet lokacji do nagrań.

„Wednesday” – o czym jest serial?

„Wednesday” to serialowy spin-off opowieści o jednej z najbardziej ikonicznych rodzin w popkulturze. Tym razem skupiamy się jednak niemal wyłącznie na perypetiach tytułowej latorośli Morticii i Gomeza, która po morderczym incydencie, trafia do szkoły z internatem. Na miejscu zawiera przyjaźnie, robi sobie wrogów i usiłuje rozwiązać zagadkę kryminalną. W tak zwanym międzyczasie przeżywa też pierwsze miłostki i odkrywa mroczną tajemnicę dotyczącą swoich rodziców.   

Sonda
Podoba Ci się serial „Wednesday”?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1