Hejterzy nie dawali szans ich związkowi. Para z „Rolnik szuka żony” spodziewa się dziecka!

i

Autor: getty images/ Screen Instagram @c5waldi_passion_farmer Hejterzy nie dawali szans ich związkowi. Para z „Rolnik szuka żony” spodziewa się dziecka!

Rolnik szuka żony

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zostanie tatą! "Spodziewamy się wymarzonej córeczki"

2024-05-27 16:59

Całkiem niedawno spekulowano o ty, że Waldemar miałby rozstać się z Dorotą, a tymczasem takie wieści... Okazuje się, że Waldemar i Dorota spodziewają się dziecka! Para pochwaliła się już, że oczekują wymarzonej córeczki. Waldemar Gilas nie kryje swojego wzruszenia i radości. Oto co powiedział na temat rodzicielstwa.

Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony" zasłynął jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show. Wiele osób spekulowało, że nie zazna wiele szczęścia u boku Doroty. Okazuje się, że para spodziewa się właśnie dziecka! Waldemar Gilas zostanie tatą! W jednym z jego wpisów padła również konkretna data. Kiedy na świecie pojawi się wymarzona córeczka Waldemara i Doroty? Nie zabrakło ciepłych słów i lawiny gratulacji! Co za wieści!

Te pary połączył "Rolnik szuka żony". Kto jest ze sobą do dzisiaj?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" będzie tatą

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony 10" pochwalili się wyjątkowym nagraniem, w którym ogłosili, że spodziewają się dziecka. Na nagraniu nie zabrakło uczestników rolniczego show oraz innych gwiazd, między innymi z "Sanatorium miłości". Na nagraniu pojawiła się Elżbieta Czabator, Piotr Langfort, Jadwiga Szwebs czy Józef Raciniewski. Na Facebookowym profilu "Bądźmy Razem. TVP" czytamy: "Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony TVP spodziewają się dziecka. Gratulujemy przyszłym rodzicom. Poznajecie z kim świętowali tę radosną nowinę?" - brzmi wpis. Na Instagramie WAldemara pojawił się również filmik, w którym zdradzili między innymi płeć dziecka. "Kochani. Wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną. Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki." - powiedzieli.

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" się rozstali? W sieci pojawił się wpis

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu. Całkiem niedawno rodzicami zostali Ania i Jakub z 10. edycji "Rolnik szuka żony".

Co ukrywa Waldemar z "Rolnik szuka żony"? Na jaw wychodzą nowe rewelacje!
Listen on Spreaker.