Anna Derbiszewska Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała synka. Do kogo podobny jest mały Darek?

2024-05-24 9:44

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z "Rolnik szuka żony" spodziewali się synka. Teraz już wiadomo, że maluch w końcu ujrzał światło dzienne. Na Instagramowym profilu programu pojawił się nowy post, który zdradził, że maluch nazywa się Dariusz. Dzielna mama opublikowała zdjęcie swojej pociechy. Pod postem wylała się lawina komentarzy.

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski to jedna z tych par, która odnalazła prawdziwa miłość w programie "Rolnik szuka żony". Rolniczka poinformowała już fanów, że razem z Kubą spodziewają się dziecka i będzie to ich pierwszy syn. Dariusz urodził się 15 maja 2024 roku. Po powrocie ze szpitala, w domu czekała na nich ogromna niespodzianka. Teraz Ania opublikowała zdjęcie swojego synka na Instagramowym profilu. Pod postem wylała się lawina komentarzy wiernych i równie szczęśliwych fanów rolniczki. Mały Darek ma już tydzień! Wykapany tatuś, czy raczej mamusia? Jedno jest pewne - to niezwykle uroczy chłopiec!

Ania z "Rolnik szuka żony" została mamą! Tak nazwali świeżo urodzonego malca

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała synka

Ania Derbiszewska związała się z Kubą Manikowskim, za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Para poinformowała o zaręczynach i o tym, że spodziewają się potomka. Wiadomo było, że Ania ma urodzić na wiosnę 2024 roku. Nikt nie spodziewał się chyba, że to stanie się tak szybko! Synek Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego przyszedł na świat 15 maja 2024 roku. Na Instagramowym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawił się wpis, który zdradził imię malucha. Na Dariusza i Anię czekała w domu wielka niespodzianka. Ania opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego maluszka. Mały Dariusz ma już tydzień! "Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje.” - napisała dzielna mama. Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy i lawiny gratulacji. "Pięknie wyglądasz. Promieniejesz", "Przepiękny widok szczęśliwej mamusi", "Śliczna mama i cudowny bobas", "To będzie wyjątkowy czas", "Uroczy widok", "Słodziaki" - czytamy pod postem.

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca