Marta Manowska

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony 11

Widzowie ostro o "Rolnik szuka żony". "Z tej mąki chleba nie będzie"

2024-04-15 15:28

"Rolnik szuka żony" doczekał się już 11. edycji. Produkcja przedstawiła rolników w pierwszym, chociaż nazwanym "zerowym", odcinku. Fani są jednak podzieleni i nie wróżą dobrze tegorocznej edycji. Dlaczego?

Wielu fanom "Rolnik szuka żony" nie podoba się dobór uczestników. Widzowie nie wróżą tej edycji, nic dobrego. Dlaczego sa tacy krytyczni? O co w ogóle chodzi?

"Rolnik szuka żony 11" pod ostrzałem widzów. Jedna z uczestniczek ma "mocną psychikę"

Widzowie krytykują "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów w TVP, ale czy utrzyma swoją pozycję? Wielu widzów ma wątpliwości. Powodem ma być dobór uczestników, który według fanów jest "nietrafiony". W 11. edycji rolniczego show zaprezentują się: Wiktoria, Beata, Agata, Paweł, Dominik, Marcin, Sebastian, Christoph oraz Rafał. Widzowie obawiają się, że w programie pojawili się młodzi ludzie, którzy nie są jeszcze do końca "dojrzali", a już szukają sobie męża lub żony. Fani uważają, że uczestnicy, którzy biorą udział w show, powinni mieć skończone 30 lat. "Trafi na młode siksy które chcą się polansować w tv. Z tej mąki chleba nie będzie", "Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30 rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami", "Jest taki młody że sam powinien znaleźć dziewczynę a nie poprzez TV. Program powinien dać szansę na związek osobą conajmniej 30+ .", "Młodzi, bogaci, mają domy, są wygadani, nie żyją w chlewie i trudno im znaleźć drugą połówkę? Czy po prostu chcą zostać influ i celebrytami?... oto jest pytanie!", "(...) To nie jest wiek na szukanie żony i to w programie. Coś tu nie gra (...), "Serio ? 23 letnie dziewczyny szukają męża w TV? Czego się nie zrobi żeby się wypromować... Bo potem wiadomo .. współpracę reklamowe itp . Jak wszyscy uczestnicy rolnika", "Uważam, że powinna dać sobie czas do 30stki na szukanie partnera poza kamerami." - czytamy w komentarzach na Instagramie. Najbardziej dostało się Wiktorii i Pawłowi.

Afera w "Rolnik szuka żony 11". Jedna z uczestniczek podpadła internautom

Najnowsza, 11. edycja "Rolnik szuka żony" należy do wyjątkowych, ponieważ swojej miłości będą szukać aż 3 kobiety. Produkcja odsłoniła pierwsze karty, by widzowie mogli poznać sylwetki nowych uczestników. Odcinek został wyemitowany 31 marca.

Tak mieszkają rolnicy i rolniczki 11 edycji programu Rolnik szuka żony vox eska2