Rolnik szuka żony

Waldek z "Rolnik szuka żony" nie poślubi Doroty? To koniec wielkiej miłości?

2024-04-03 12:33

Waldemar z "Rolnik szuka żony" sporo namieszał w poprzednim sezonie programu. W ostatnim momencie powierzył swoje serce Dorocie, która dała mu jeszcze jedną szansę. Wszystko wskazywało na to, że para niedługo się pobierze. Na palcu Doroty nadal brakuje pierścionka zaręczynowego. O co dokładnie chodzi? To koniec ich wielkiej miłości?

Waldemar zapisał się w historii "Rolnik szuka żony" jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci. W finale programu pokazał się z Dorotą, którą wcześniej pożegnał ze swojego gospodarstwa. Ta jednak dała mu szansę i wszystko wskazywało na to, że czeka ich długa, wspólna przyszłość. Waldek i Dorota są ze sobą ponad pół roku, a fani zaczęli dopytywać o ich ślubne plany. Waldemar skomentował, że zaręczyn nie będzie.

Skandal w "Rolnik szuka żony". Waldemar wyciągnął to przy wszystkich

Waldemar z "Rolnik szuka żony" będzie tatą?

Waldemar Gilas opowiedział w ostatnim wywiadzie, jakie plany snuje wobec Doroty. Ku zdziwieniu fanów, wcale nie chodzi o zaręczyny. "Już szykuję pokój dla mojego syna i syna Dorotki. Wymieniam meble i urządzam. Dorotka przeprowadzi się do mnie po 20 czerwca. Takie mamy plany, mam nadzieję, że nie ulegną one zmianie" - powiedział w rozmowie z "Faktem". "Jeszcze nie ma daty ślubu ani pierścionka. Najpierw zamieszkamy razem. To będzie pewnego rodzaju sprawdzian, po którym okaże się, czy będzie pierścionek" - oznajmił w tym samym wywiadzie. Wszystko wskazuje na to, że Dorotę czeka "test", czy nadaje się na żonę Waldemara. "Do tej pory wyczekiwaliśmy naszych spotkań, była ekscytacja, a teraz czeka nas wspólne życie na co dzień. To weryfikuje pewne rzeczy" - podsumował.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” skomentował wymownie swoją partnerkę. „To jest dla mnie historia”

"Rolnik szuka żony". Waldemar poznał rodziców Ewy. Łatwo nie będzie! "Tata jest bardzo o nią zazdrosny"