Taniec z gwiazdami

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z Gwiazdami". Lepiej usiądźcie!

2024-04-22 9:23

Dagmara Kaźmierska niespodziewanie zrezygnowała z dalszego udziału w tanecznym show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Celebrytka, która mimo nie najlepszych not od jurorów dotarła aż do półfinału programu, była ulubienicą widzów. Dzięki udziałowi w formacie "Królowa życia" zainkasuje całkiem pokaźną sumkę.

Czternasta edycja "Tańca z gwiazdami" rozkręca się na dobre. Nie brakuje w niej znakomitych tanecznych wykonów i nieoczywistych zwrotów akcji. Od samego początku wiele skrajnych emocji wywoływała słynna "Królowa życia" - Dagmara Kaźmierska. Celebrytka zdecydowała się zatańczyć w show Polsatu, mimo iż niedawno uległa poważnemu wypadkowi, który znacznie utrudniał jej poruszanie się. Już od pierwszego odcinka zdawało się, że Kaźmierska, która o Kryształową Kulę walczyła z Marcinem Hakielem jest główną kandydatką od opuszczenia programu. Jurorzy nie szczędzili jej słów krytyki i swoje niezadowolenie z jej popisów wyrażali niskimi notami.

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Dagmara Kaźmierska była ulubienicą widzów

Mimo bardzo niskich not, ku zaskoczeniu wielu "Królowa życia" awansowała do kolejnych odcinków, docierając aż do półfinału. W pojedynku na SMS-y od widzów przegrali z nią między innymi znakomicie radzący sobie na parkiecie Aleks Mackiewicz, a w 7. odcinku również typowany do "finałowej trójki" Krzysztof Szczepaniak. To właśnie podczas ćwierćfinałowego odcinka Kaźmierska ustanowiła niechlubny rekord programu. Za jeden ze swoich tańców otrzymała jedynie łączną notę 7 punktów! Widzowie już z niecierpliwością czekali na półfinałowy odcinek, w którym na parkiecie w jednym z tańców miał również pojawić się jej syn Conan. Niestety, na niespełna kilka dni przed emisją odcinka "Królowa życia" niespodziewanie poinformowała o rezygnacji z udziału w programie. Jej decyzja była spowodowana problemami zdrowotnymi. Podczas jednego z treningów Kaźmierska doznała kontuzji żebra, która uniemożliwiła jej normalne funkcjonowanie.

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobi za udział w "Tańcu z gwiazdami"

Mimo iż, Dagmara nie zatańczy już więcej w show Polsatu, to za udział w siedmiu odcinkach może liczyć na pokaźną sumkę. Jak donosił w styczniu Pudelek, powołując się na informatora związanego z produkcją show, wynagrodzenie za udział w programie jest naprawdę sowite. Kaźmierska miała wynegocjować sobie całkiem wysoką stawkę.

Ceni się i to zresztą było jednym z powodów, dla których przeszła do Polsatu. [...] Ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program "Dagmara szuka męża" okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tys. zł za odcinek - mówił informator Pudelka.

Zgodnie z tymi informacjami, za siedem odcinków, w których zatańczyła, Kaźmierska zgarnie 70 tysięcy złotych!