Taniec z gwiazdami

Krzysztof Szczepaniak - aktor i wokalista, który powrócił do "Tańca z gwiazdami". Czy wygra program?

2024-04-20 9:11

Krzysztof Szczepaniak to polski aktor telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Od dziesięciu lat związany jest z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. To właśnie na jego deskach debiutował rolą w spektaklu Klitandra w spektaklu "Mizantrop" tuż po ukończeniu studiów na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie w 2014 roku. Czy po nieoczekiwanym powrocie do "Tańca z gwiazdami" wygra program?

Spis treści

  1. Krzysztof Szczepaniak - wiek
  2. Krzysztof Szczepaniak - wzrost
  3. Krzysztof Szczepaniak - żona, dzieci
  4. Krzysztof Szczepaniak - filmy seriale i programy
  5. Krzysztof Szczepaniak - "Taniec z gwiazdami"

Krzysztof Szczepaniak swoją przygodę z aktorstwem zaczynał od dubbingu. Teatrem zainteresował się dość wcześnie. To właśnie w swoim rodzinnym mieście pobierał pierwsze nauki występowania na deskach teatru. Ukończył klasę teatralną w Liceum Ogólnokształcącym nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu.

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Krzysztof Szczepaniak - wiek

Krzysztof Szczepaniak urodził się 22 lutego 1989 we Wrocławiu, a więc niedawno obchodził swoje 35. urodziny.

Krzysztof Szczepaniak - wzrost

Krzysztof Szczepaniak mierzy dokładnie 173 cm.

Krzysztof Szczepaniak - żona, dzieci

Aktor niechętnie wypowiada się na tematy prywatne. Wiadomo jednak, że nie ma żony ani dzieci. Od lat jego serce jest zajęte, jego wybranką jest piękna Aleksandra Rutkowska, którą możecie znać z Telewizji Polskiej. Rutkowska jest dziennikarką TVP Info i prowadzi w nim program "Oko na świat".

Krzysztof Szczepaniak - filmy seriale i programy

Krzysztof Szczepaniak oprócz pracy w teatrze ma na swoim koncie udział w znanych produkcjach filmowych i serialach. Po raz pierwszy na małym ekranie mogliśmy go zobaczyć w 2006 roku. Zagrał wówczas pobitego na klatce schodowej chłopaka w serialu kryminalno-sensacyjnym "Fala zbrodni", który był emitowany na antenie Telewizji Polsat.W 2014 roku wcielił się w rolę Sławomira Bittnera „Macika” w dramacie wojennym w reżyserii Roberta Glińskiego "Kamienie na szaniec". Epizodyczne role zagrał również w kilku serialach Telewizji Polskiej, pojawił się między innymi w: "M jak miłość", "Ojcu Mateuszu", "Wojennych Dziewczynach", czy "Barwach szczęścia" i "Komisarzu Alexie". Krzysztof Szczepaniak wcielił się także w rolę Marcela w kontynuacji kultowej serii "Kogel-mogel": "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" oraz "Baby boom, czyli kogel-mogel 5". Widzowie Telewizji Polsat mogli poznać jego wokalne umiejętności w 9. edycji muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zdobył czwarte miejsce.

Krzysztof Szczepaniak - "Taniec z gwiazdami"

Jak się okazuje śpiew, to nie jedyny talent popularnego aktora. Od 3 marca mogliśmy również podziwiać jego taneczne wyczyny na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami", w którym o Kryształową Kulę walczył wraz z tancerką Sarą Janicką. Okazuje się, że Szczepaniak to prawdziwy lew parkietu! Za swoje wyczyny niejednokrotnie zdobywał najwyższe noty od jurorów. Niespodziewanie aktor przegrał w pojedynku na głosy od publiczności z Dagmarą Kaźmierską w 7. odcinku show. Ku radości swoich fanów, z powodu rezygnacji Kaźmierskiej, znów dla nas zatańczy w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Czy uda mu się sięgnąć po Kryształową Kulę?