Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA

Taniec z gwiazdami

Dagmara Kaźmierska jednak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

2024-04-19 18:42

W mediach gruchnęła informacja o tym, że Dagmara Kaźmierska wycofała się z Tańca z gwiazdami, ze względu na swój stan zdrowia. Celebrytka zmaga się z kontuzją, która uniemożliwia jej nawet oddychanie, a co mówić o tańczeniu. Teraz okazało się, że "Królowa" wróci do programu.

Widzowie ledwie pozbierali się po tym, jak dowiedzieli się, że Dagmara opuszcza program. Teraz okazuje się, że celebrytka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i powróci do programu. Nie tak przecież żegnają się "Królowe".

Dagmara Kaźmierska nie zawsze była "Królową". Tak nazywano ją podczas odsiadki

Dagmara Kaźmierska wróci do "Tańca z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska ogłosiła 18 kwietnia, że z powodu bolesnej kontuzji wycofuje się z programu. Jak donosi portal "Fakt", Kaźmierska ma ponownie pojawić się w najbliższym odcinku. Niestety nie będzie tańczyć, ale z godnością pożegna się z fanami i widzami programu, którzy tak chętnie oddawali na nią swoje głosy. Jeżeli zdrowie i doskwierający jej ból na to pozwoli, widzowie zobaczą Dagmarę w odcinku, który zostanie wyemitowany 21 kwietnia 2024.

Dagmara Kaźmierska ZREZYGNOWAŁA z "Tańca z gwiazdami". Poważny powód uniemożliwił jej udział w show!

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia w 1975 roku. Żyje w bardzo bliskiej i przyjacielskiej relacji ze swoim synem - Conanem. Razem z Marcinem Hakielem walczy o zdobycie Kryształowej Kuli w "Tańcu z gwiazdami". Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą "queen_of_life_77". Jej profil obserwuje ponad milion osób.

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”