Top Model

i

Autor: TVN / Marcin Tyszka Sofia może wygrać 12. edycję Top Model.

Reality show

To ona wygra Top Model 12? Internauci nie mają wątpliwości, że jest faworytką jurorów

2023-11-12 13:43

12. edycja Top Model powoli zbliża się do końca. Już wkrótce dowiemy się, kto dołączy do grona zwycięzców jednego z najpopularniejszych reality show w Polsce. Widzowie są podzieleni, ale jednocześnie uważają, że faworytka jurorów jest oczywista. W mediach społecznościowych posypały się komentarze.

Lista uczestników 12. edycji Top Model jest już coraz krótsza. Ci najlepsi polecieli do Kopenhagi, aby zawalczyć o udział w fashion weeku. To decyzyjny etap programu, ponieważ to tam zostanie wybrane grono finalistów. Większość widzów była pewna, że po castingach do pokazów mody wyeliminowana zostanie 17-letnia Sofia. Niektórzy nawet uważali, że zabranie jej do Kopenhagi było czystą faworyzacją jurorów, ponieważ dziewczyna ma tylko 165 centymetrów wzrostu i nie miała szans na udział w pokazach. Ku ich zaskoczeniu to właśnie Sofia wygrała najwięcej castingów! Część internautów nie wierzy, że faktycznie się to wydarzyło i węszy spisek. Czy uwielbiana przez jurorów Sofia faktycznie trafi do finału? Na razie wszystko na to wskazuje!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Kim jest Sofia Konecka-Menescal?

Urodziła się w Brazylii, ale mieszka w Warszawie. Śpiewa w zespole June 66, a także gra na gitarze basowej. Jurorzy zwrócili uwagę na jej oryginalną fryzurę i stylizację. Przeszła najbardziej drastyczną metamorfozę w tej edycji. Ścięcie jej włosów było szeroko komentowane w mediach. 

Top Model - wszyscy zwycięzcy

Aktualną zwyciężczynią Top Model jest Klaudia Nieścior, która wygrała 11. sezon. W poprzednich edycjach wygrywali Dominika Wysocka, Mikołaj Śmieszek, Dawid Woskanian, Katarzyna Szklarczyk, Patryk Grudowicz, Radek Pestka, Osi Ugonoh, Zuzanna Kołodziejczyk, Olga Kaczyńska i Paulina Papierska.