Klaudia Nieścior - wiek, wzrost, wymiary, Top Model, Projekt Lady, Tarnobrzeg, rodzice, brat, Instagram

2022-12-07 16:54 Adrian Rybak
Klaudia Nieścior
Autor: Instagram.com/klaudianiescior Klaudia Nieścior - finalistka Top Model 11.

Klaudia Nieścior to jedna z uczestniczek 11. edycji programu Top Model, który można oglądać na antenie TVN. Już 7 grudnia 2022 weźmie udział w wielkim finale, gdzie zawalczy o główną nagrodę. Kim jest kandydatka na nową polską supermodelkę? Sprawdź ciekawostki na temat wschodzącej gwiazdy modelingu.

Klaudia Nieścior - kim jest? Wiek, wzrost, wymiary, Top Model, Projekt Lady, Tarnobrzeg, rodzice, brat, Instagram to informacje, których internauci najczęściej poszukują na temat uczestniczki programu Top Model 11. To te frazy najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce Google, kiedy wpiszemy jej nazwisko. Sprawdź w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat początkującej modelki.

Top Model 2022 - finaliści. Kto zawalczy o zwycięstwo 11. edycji programu?

Klaudia Nieścior - wiek

Klaudia Nieścior urodziła się w 2000 roku. Łatwo więc policzyć, że w 2022 skończyła 22 lata.

Klaudia Nieścior - wzrost, wymiary

Ile Klaudia Nieścior ma wzrostu oraz jakie ma wymiary? Internauci chcieliby wiedzieć takie ciekawostki, jednak stacja TVN nie podała takich danych na temat uczestniczek Top Model.

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Klaudia Nieścior - Top Model

Klaudia w 2022 roku zgłosiła się do programu Top Model i została jedną z najważniejszych uczestniczek 11. edycji. Od początku była jedną z głównych faworytek. 7.12.2022 będzie mogła stać się nową zwyciężczynią popularnego reality show.

Klaudia Nieścior - Projekt Lady

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiły się komentarze, że przed udziałem w Top Model Klaudia wystąpiła już w programie Projekt Lady. Nie jest to jednak prawda.

Klaudia Nieścior - Tarnobrzeg

Tarnobrzeg to rodzinne miasto Klaudii Nieścior.

Klaudia Nieścior - rodzice, brat

Klaudia przyznała, że ciężko wspomina dzieciństwo z powodu problemów rodzinnych. Razem z młodszym bratem trafiła do domu dziecka. Jego wychowanie w dużej części było na jej barkach.

Klaudia Nieścior - Instagram

Klaudię można znaleźć na Instagramie na koncie o nazwie @klaudianiescior. Obserwuje ją ponad 60 tysięcy osób. Przykładowe zdjęcia z jej profilu zamieszczamy niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE