Seriale

To nie koniec Gliniarzy! Powstaje kolejny sezon hitowego serialu! Mamy zdjęcia z planu

2024-06-21 9:30

Kamery są rozgrzane do czerwoności! Fani serialu "Gliniarze" mają na co czekać. Jakiś czas temu ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu kultowego serialu Polsatu, a my mamy nawet zdjęcia z planu! Zobaczcie, co będzie się działo w nowym sezonie serialu Gliniarze.

Gliniarze nie próżnują! Kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych seriali Polsatu już niebawem doczeka się swojej emisji. Od premiery ostatniej, 16-stej edycji programu, która miała miejsce w marcu w telewizji Polsat, minęło już trochę czasu. Wydawałoby się, że seria trwa w najlepsze. Nadchodzą jednak wakacje ze zmianami w emisji i niestety nie omija to serialu o perypetiach policjantów.

Koniec serialu Gliniarze. Kiedy nowe odcinki?

Polsat zapowiedział, że plany na wakacyjną ramówkę nie obejmują serialu o glinach i wkrótce Gliniarze znikną z anteny. Zapowiedziano nawet datę emisji ostatniego odcinka bieżącego sezonu, zanim powróci do stałego programu telewizji po okresie wakacyjnym. Data ta przypada na piątek 21 czerwca – wtedy też na kilka miesięcy pożegnamy się z Gliniarzami. Nad szczęście jednak nad widzami wisi pozytywna aura nachodzącego sezonu.

Nie znamy jeszcze daty najnowszej serii. Możemy być jednak pewni, że czeka na nas nowa dawka intensywnych emocji w zupełnie nowym wydaniu! Wszystko już jesienią.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10