Piotr Mróz na planie serialu Gliniarze

i

Autor: AKPA

seriale

To już pewne. "Gliniarze" znikają z anteny. Jest data ostatniego odcinka!

2024-06-17 11:25

Zbliżają się wakacje, a to oznacza, że z ramówki powoli zaczynają znikać antenowe hity. Telewizja Polsat potwierdziła właśnie, na kiedy zaplanowano premierę ostatniego odcinka 16. sezonu produkcji "Gliniarze". To już za moment.

"Gliniarze" znikają z anteny! Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła, na kiedy zaplanowano emisję ostatniego odcinka 16. sezonu produkcji, w której jedną z głównych ról gra Aleks Mackiewicz - uczestnik 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Jako że zbliżają się wakacje, widzowie powoli muszą zacząć przygotowywać się na przymusowe przerwy od śledzenia losów swoich ulubionych bohaterów. W lipcu i sierpniu nie zobaczymy wielu telewizyjnych hitów, takich jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy właśnie "Gliniarze". Te powrócą dopiero po wakacjach, we wrześniu, jako hity jesiennych ramówek poszczególnych stacji. Przed nami już tylko kilka ostatnich odcinków popularnego serialu. Finał sezonu zbliża się wielkimi krokami. Padła konkretna data, kiedy "Gliniarze" znikną z anteny.

Zobacz też: „Złoty chłopak” znika z anteny TVP! Co z emisją pozostałych odcinków?

Aleks Mackiewicz miał trudny czas. Wszystko przez fałszywe oskarżenia!

Gliniarze - finał sezonu

Serial "Gliniarze" podbił serca widzów, którzy z zapartym tchem obserwują losy głównych bohaterów. Niestety, jak co roku, w lipcu i sierpniu czekać będzie ich przymusowa przerwa wakacyjna. Jak poinformowano w mediach społecznościowych Polsatu, hitowa produkcja "Gliniarze" zniknie z anteny po 21 czerwca. To właśnie na ten dzień zaplanowano premierę ostatniego odcinka 16. sezonu. Kiedy "Gliniarze" wrócą na antenę? Tego jeszcze nie wiadomo. Premiery 17. serii serialu należy spodziewać się najwcześniej we wrześniu.

Listen on Spreaker.