Love Island 9

i

Autor: Polsat Love Island 9 - co działo się w ostatnim odcinku?

Reality show

To koniec "Love Island"?! Fani podejrzewają, że nie będzie 10. sezonu

2024-04-15 13:10

"Love Island" nie wróci już do telewizji? Po zakończeniu ostatniego odcinka 9. edycji pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy obawiają się, że kultowe reality show nie doczeka się 10. sezonu. Zwracają uwagę na kilka szczegółów, które mogą świadczyć o tym, że to definitywny koniec programu. O czym mowa?

"Love Island" to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych programów typu reality show w polskiej telewizji. Każda edycja przyciąga przed ekrany dużą widownię. Tak też było w przypadku 9. sezonu, który właśnie dobiegł końca. Odcinki biły rekordy oglądalności. Skąd więc pomysł, że producenci mogą zrezygnować z realizacji kolejnej części? Wszystko przez to, co wydarzyło się pod koniec finałowego epizodu. Fani zwracają uwagę, że zawsze w finale Karolina Gilon informowała o otwarciu castingu do kolejnego sezonu. Tym razem się to nie wydarzyło! Warto jednak zwrócić uwagę, że na stronie internetowej formularz zgłoszeniowy był otwarty przez cały 9. sezon i nadal nie został zamknięty. Teoretycznie więc do programu można zgłosić się w każdej chwili. Mimo tego brak oficjalnego poinformowania o 10. edycji zaniepokoiło widzów. To jednak nie koniec.

Love Island 9 - kto wygrał? Znamy wyniki wielkiego finału

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

"Love Island" - nie będzie 10. edycji?

W komentarzach można zauważyć, że widzowie zwrócili szczególną uwagę na pewne słowa Karoliny Gilon. "To było ostatnie Love Island" - powiedziała prowadząca programu. Być może chodziło jej po prostu o ostatni odcinek 9. edycji, ale Gilon nie wyjaśniła, o co dokładnie jej chodziło. Jak na razie nie ma żadnej oficjalnej informacji o 10. sezonie "Love Island".

"Love Island" - o programie

"Love Island" to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.