Finał Love Island 9

i

Autor: polsat

Reality show

Love Island 9 - kto wygrał? Znamy wyniki wielkiego finału

2024-04-14 23:03

Finał Love Island 9 już za nami. Tym samym poznaliśmy parę, która dołączyła do grona zwycięzców najpopularniejszego programu randkowego w Polsce. Po tygodniach pobytu w gorącej Hiszpanii oraz wielu wzlotach i upadkach widzowie zdecydowali, którzy uczestnicy stworzyli najlepszy związek i zasłużył na nagrodę. Kto wygrał?

Love Island to program, w którym nigdy nie brakuje emocji. Nie inaczej było w 9. edycji, która właśnie dobiegła końca. W nowym sezonie widzowie doświadczyli wielu romantycznych i poruszających chwil. Nie zabrakło też dram. Niektórym uczestnikom udało się wprowadzić zamęt na Wyspie miłości, co otworzyło wiele ciekawych wątków. Nie brakowało niespodziewanych eliminacji, rezygnacji i powrotów, wielu nowych Islanderów oraz po raz pierwszy w historii show - ustawki. To rzeczy, przez które fani będą wspominać ten sezon uwielbianego przez nich programu. Kto jednak okazał się najlepszą parą utworzoną na Wyspie miłości? W niedzielę 14 kwietnia odbył się wielki finał i tym samym znamy wyniki głosowania widzów. Oto zwycięzcy Love Island 9.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Zwycięzcy Love Island 9

O zwycięstwo w 9. edycji Love Island walczyły trzy pary, którym udało się dojść do ostatniego odcinka. Byli to Asia i Rafał, Zuzia i Jarek oraz Patrycja i Robert. O tym, do kogo trafiła nagroda główna, zdecydowali widzowie w głosowaniu przez oficjalną aplikację. Ich decyzją zwycięzcami Love Island 9 zostali Zuza i Jarek. Drugie miejsce w głosowaniu zdobyli Patrycja i Robert, a trzeci byli Asia i Rafał.

Love Island - wszyscy zwycięzcy programu

  1. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
  2. Julia Nowakowska i Dominik Grot
  3. Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk
  4. Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki
  5. Josie Kwaśniewska i Kuba Galica
  6. Angelina Zaichenko i Aleksandr „Sasha” Muzheiko
  7. Agata Paź i Hubert Wicher
  8. Laura Gołaszewska i Armin Pawlak
  9. Zuza Maciejewska i Jarek Mrozowski