Sandman: o czym jest serial Netfliksa? Zwiastun, fabuła, obsada, premiera

i

Autor: materiały prasowe Netflix Sandman: o czym jest serial Netfliksa? Zwiastun, fabuła, obsada, premiera

Sandman: o czym jest serial Netfliksa? Zwiastun, fabuła, obsada, premiera

2022-06-07 16:04

Sandman to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali ostatnich lat. Jeśli nie czytaliście komiksów i nie wiecie, skąd ten "hajp" na historię Władcy Snów, przychodzimy z pomocą. Wyjaśniamy, o czym opowie serial Sandman, kto w nim gra oraz kiedy zobaczymy to cudo kinematografii.

Sandman to nadchodzący serial Netfliksa oparty na wydawanej przez DC i uwielbianej serii komiksów autorstwa Neila Gaimana. Produkcja zapowiadana jest jako pełnokrwista i pełna świetnie nakreślonych postaci opowieść, w której świat mitów łączy się z mroczną fantastyką. O czym dokładnie opowiada "Sandman"? Kto znalazł się w obsadzie i kiedy premiera? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania!

Sandman FABUŁA: o czym będzie serial Netfliksa?

Jest taki inny świat, do którego trafia każdy i każda z nas. Wystarczy tylko zamknąć oczy i zasnąć… To miejsce zwane Śnieniem, w którym Władca Snów, Sandman, nadaje kształt wszystkim naszym najgłębiej skrywanym lękom i fantazjom. Po tym jednak jak Sen zostaje nieoczekiwanie porwany i staje się więźniem przetrzymywanym przez całe stulecie, jego nieobecność daje początek całej serii zdarzeń, które na zawsze odmienią światy snu i jawy. Aby przywrócić porządek, Sen musi odbyć długą podróż w czasie i przestrzeni oraz naprawić błędy, które popełnił podczas swojego niezwykle długiego trwania. Na swej drodze ponownie spotyka on dawnych przyjaciół i wrogów, a także poznaje nowe istoty - tak kosmiczne, jak i ludzkie.

Sandman: ZWIASTUN

Netflix nie opublikował jeszcze pełnego zwiastuna serialu Sandman, uraczył nas jednak dość długą zapowiedzią, która nakreśla rys fabularny oraz pozwala nam rzucić okiem na (zachwycającą) oprawę wizualną:

ZOBACZ TAKŻE: "Co robimy w ukryciu" z kolejnymi sezonami! Głośny serial dostał zamówienie na 5 i 6 serie. Kiedy premiera?

Sandman OBSADA: kto jest kim w serialu Netfliksa?

Obsada Sandmana naprawdę robi wrażenie. W głównej roli wystąpił Tom Sturridge, a na ekranie towarzyszyć mu będą: Gwendoline Christie (gwiazda "Gry o tron") jako Lucyfer, Vivienne Acheampong jako Lucienne, Charles Dance jako Roderick Burgess, Sanjeev Bhaskar jako Kain, Asim Chaudhry jako Abel, Boyd Holbrook (gwiazdor "Narcos") jako Koryntczyk, Kirby Howell-Baptiste jako Śmierć, Mason Alexander Park jako Pożądanie, Donna Preston jako Rozpacz, Jenna Coleman jako Johanna Constantine, Joely Richardson jako Ethel Cripps, oraz David Thewlis (gwiazdor "Harry'ego Pottera") w roli Johna Dee.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sandman: KIEDY PREMIERA?

Za powstanie serialu odpowiadają Allan Heinberg, David S. Goyer oraz autor komiksowego pierwowzoru - Neil Gaiman. Sandman liczył będzie łącznie 10 odcinków i zadebiutuje w bibliotece Netfliksa już 5 sierpnia 2022 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?