"The Idol" będzie najlepszym serialem HBO ostatnich lat? Zobaczcie nowy zwiastun

2022-10-07 13:07 Natalia Nowecka
The Idol - serial od twórcy Euforii w nowym zwiastunie
Autor: HBO "The Idol" - serial od twórcy "Euforii" w nowym zwiastunie

HBO i studio A24 podzieliły się kolejną zapowiedzią nadchodzącego serialu "The Idol", który na chwilę obecną zapowiada się doprawdy zacnie. Czy produkcja rzeczywiście zasłuży na miano jednego z najlepszych seriali, jakie w ostatnich latach zaserwowała nam platforma?

"The Idol" to serial stworzony przez Sama Levinsona (twórcę "Euforii") oraz muzyka znanego pod pseudonimem The Weeknd. Produkcja ma opowiedzieć nam historię niezwykle toksycznej i nieoczywistej miłości, a zapowiada się - na ten moment - wyśmienicie.

"The Idol" - serial od twórcy "Euforii" w nowym zwiastunie

"The Idol" ma przybliżyć nam losy wschodzącej gwiazdy muzyki pop, która wplątuje się w romans z właścicielem klubu w Los Angeles, który jednocześnie stoi na czele tajemniczego kultu. Pierwsze skrzypce grają Lily Rose-Depp i The Weeknd, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Troye Sivan, Debby Ryan, Rachel Sennott, Steve Zissis, Hari Nef, Juliebeth Gonzalez oraz Jennie z grupy Blackpink.

"The Idol" - kiedy premiera?

Sam Levinson i The Weeknd pełnią funkcję producentów i scenarzystów, a showrunnerem został Joe Epstein. "The Idol" zasili bibliotekę platformy HBO Max w 2023 roku, jednak na dokładną datę premiery przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE