Serialowe polecajki

Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

2024-01-15 19:32

Przygotowaliśmy dla was zestawienie 10 najlepszych produkcji odcinkowych, sygnowanych logo HBO, które po prostu wypada i trzeba znać. Na naszej liście znalazły się zarówno kultowe produkcje, jak i nowości; tytuły wybitnie popularne i te, które przeszły bez większego echa.

HBO słynie z ambitnych, zrealizowanych z rozmachem produkcji, które (prawie) zawsze stoją na absolutnie najwyższym poziomie. Nie ma tu najmniejszego znaczenia ani przynależność gatunkowa, ani nawet docelowa grupa odbiorców. Fantasy, superhero, young adult, gangsterka, czy szeroko pojęty dramat - produkcje sygnowane logo HBO z miejsca otrzymują od nas kredyt zaufania.

Dziś skupimy się na tych tytułach, które nie tylko tego zaufania nie zawiodły, ale wręcz przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

HBO - najlepsze seriale [TOP10]

W naszej galerii 10 najlepszych seriali HBO znajdziecie tytuły różniące się nie tylko gatunkiem, ale także klimatem, rozmachem, czy emocjami, w które uderzają. Słowem: każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy jednak, że są to wyłącznie produkcje, które każdy z was powinien choć raz w życiu obejrzeć.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3