Tomasz Klimkowski

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Dariusz z „Rolnik szuka żony” ostro o Tomaszu z poprzedniej edycji. „Nie ośmieszaj się”

2023-12-14 9:19

Dariusz z "Rolnik szuka żony" kolejny raz "podpadł" fanom. Tym razem, na jaw wyszła wiadomość, którą Dariusz wysłał do uczestnika poprzedniej edycji. Tomasz Klimkowski postanowił się nią podzielić.

Wydaje się, że uczestnicy "Rolnik szuka żony 10" jeszcze nie ochłonęli po emocjonującym finale. Finał 10. edycji programu odbył się 10 grudnia 2023 roku. Dariusz to jeden z uczestników "Rolnik szuka żony", który wystąpił w podsumowującym odcinku 10. serii. W ostatnim odcinku pojawiły się pary: Waldemar i Dorota oraz Anna z Jakubem. Reszta uczestników pozostała singlami, chociaż Agnieszka z "Rolnik szuka żony" wyznała, że znalazła swoją sympatię poza programem.

Związek Dariusza z Nicolą nie przetrwał, a uczestnik - swoim zachowaniem - "podpadł" fanom programu. O swojej wybrance powiedział - "Straciła w oczach przy bliższym poznaniu. Zachowywała się jak dziecko. Na przykład nie umiała szklanki z herbatą donieść do stołu. Dla mnie to jest nie do zaakceptowania". Te słowa poruszyły nie tylko samą Nicolę, ale również rzeszę widzów przed telewizorami. Rolnik wystosował również, nie do końca miłą wiadomość, którą skierował do byłego uczestnika "Rolnik szuka żony".

Dariusz z "Rolnik szuka żony" w ostrej wiadomości do Tomasza Klimkowskiego

Zachowanie, które oburzyło wielu widzów "Rolnik szuka żony", poruszyło również uczestnika 9. edycji programu - Tomasza Klimkowskiego. Tomasz skomentował poczynania Dariusza w finale, słowami: "Ciężko oglądało się ten odcinek, naprawdę przykro widzieć takie zachowanie... Brak słów".

Dariusz postanowił zwrócić się do Klimkowskiego osobiście i napisał do niego niezbyt miłą wiadomość na Instagramie. Tomasz opublikował tę wiadomość na swoim Instastory. "Ty, tiktoker, nie ośmieszaj się tymi komentarzami, bo jak ja Ciebie skomentuję, to Ci naprawdę nie będzie miło" - czytamy w wiadomości. Klimkowski dodał od siebie - "Pamiętajcie proszę, że między hejtem a krytyką jest cienka granica, której nie warto przekraczać". Czy ten konflikt znajdzie jakieś rozwiązanie czy może na tym koniec? Tego z pewnością, widzowie dowiedzą się niebawem.

Największe skandale z finałów "Rolnik szuka żony". Zachowanie Darka przy tym to mały pikuś

klimkowski screen

i

Autor: instagram Tomasz Klimkowski

Tomasz Klimkowski wziął udział w 9. edycji "Rolnik szuka żony", a na Instagramie można go znaleźć pod nazwą "świętokrzyski rolnik". W programie nie znalazł miłości, ale odnalazł swoją nową pasję - jest jednym z prowadzących program "Rolnik na czasie", który dostępny jest na platformie YouTube.

Kolejna afera w Rolnik szuka żony. Dariusz odpowiada na miażdżącą krytykę widzów i niczego nie żałuje!