Reality show

"Taniec z Gwiazdami". Roksana Węgiel bryluje na parkiecie w śmiałych kreacjach. Przypominamy wszystkie jej występy!

Roksana Węgiel robi furorę w "Tańcu z Gwiazdami"! Skomplikowane układy i perfekcyjnie wytańczone choreografie sprawiają, że ręce same składają się do oklasków. Młoda wokalistka przyciąga uwagę wszystkich nie tylko swoimi tanecznymi umiejętnościami. Jej odważne kreacje pozostawiają niewiele pola dla wyobraźni. Oto jej wszystkie dotychczasowe występy. Zobaczcie, jak Roksana Węgiel podkreśla swoje wdzięki na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Spis treści

  1. Roksana Węgiel olśniewa w "Tańcu z Gwiazdami"
  2. Roksana Węgiel w odważnych kreacjach i kostiumach tanecznych

Roksana Węgiel olśniewa w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel znana jest z wyjątkowego talentu wokalnego, a teraz cała Polska może podziwiać jej taneczne umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami".

Młoda wokalistka olśniewa na parkiecie tanecznego show, a jej energia, determinacja i wszechstronność przyciągają uwagę widzów i jurorów. Już od kilku tygodni Roksana Węgiel imponuje swoją elastycznością i niesamowitą zdolnością do nauki nowych choreografii. Występy Roksany Węgiel są pełne emocji i zaangażowania, co przekładała się na wysokie oceny od jury i głosy widzów.

Roksana Węgiel już w 3. odcinku zgarnęła 40 punktów! Wokalistka w parze z Michałem Kassinem zatańczyła ogniste paso doble i zachwyciła wszystkich. Nieco później, bo w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami" młodziutka piosenkarka zaprezentowała się w tańcu współczesnym, za który również zgarnęła maksymalną liczbę punktów od jury.

Polecamy: Roxie jest faworytką do Kryształowej Kuli. Zdradziła, na co przeznaczyłaby wygraną w "TzG"

Zwyciężczyni "The Voice Kids" i konkursu Eurowizji Junior jest typowana do zwycięstwa w "Tańcu z Gwiazdami". Czy to właśnie ona sięgnie po Kryształową Kulę w 14. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"?

Roksana Węgiel w odważnych kreacjach i kostiumach tanecznych

Spektakularnym popisom młodej gwiazdy towarzyszą odważne kreacje, w których możemy ją oglądać na parkiecie. Roksana Węgiel wygląda w nich obłędnie!

Czasami są to błyszczące stroje zdobione cekinami i kamieniami, które odsłaniają sporo ciała. Frędzle wprowadzą do jej występów dynamiki, a w sukniach z piórami, takich jak chociażby ta z 4. odcinka, wokalistka wygląda jak księżniczka Disneya.

Śmiałe stroje Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami" przyciągają uwagę mediów i fanów. W galerii przypominamy wszystkie dotychczasowe występy Roksany Węgiel w programie "Taniec z Gwiazdami". Zobaczcie, jak młodziutka wokalistka prezentuje się na parkiecie 14. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Myślicie, że wygraną ma już w kieszeni? 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże