Taniec z gwiazdami

Roksana Węgiel wytańczyła cztery dziesiątki! Pavlović była w szoku

2024-03-17 21:04

Roksana Węgiel zaliczyła swój najlepszy występ w "Tańcu z gwiazdami" i zdobyła maksymalną notę od jurorów! Młoda piosenkarka zatańczyła pasodoble do kultowego hitu ABBY i sprawiła, że Iwona Pavlović była w szoku. - Cieszę się, że mam wszystkie zęby swoje, bo by mi opadły na blat - powiedziała "Czarna Mamba".

Roksana Węgiel zaczynała swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami" jako jedna z głównych faworytek. Okazało się jednak, że inni uczestnicy zdobywali lepsze noty od niej. Lepiej oceniano między innymi Krzyszofa Szczepaniaka, Anitę Sokołowską i Aleksa Mackiewicza. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 pokazała maksimum swoich możliwości dopiero w trzecim odcinku. W tym tygodniu wszyscy uczestnicy tańczyli do kultowych hitów ABBY. W przypadku Roksany miało to wyjątkowe znaczenie, ponieważ zarówno ona, jak i ABBA, sięgnęli po eurowizyjne trofeum. Nastolatka nie zatańczyła jednak do "Waterloo", a do "Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)". Pasodoble w rytm tego przeboju zapewniło jej pierwsze cztery dziesiątki!

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Cztery dziesiątki dla Roxie

Jurorzy mieli tylko pozytywne słowa do Roksany Węgiel. - Cieszę się, że mam wszystkie zęby swoje, bo by mi opadły na blat - powiedziała Iwona Pavlović. - To tak jakby Josephine Baker ożyła i zatańczyła - dodała Ewa Kasprzyk. Rafał Maserak zwrócił uwagę na świetną pracę partnera piosenkarki, Michała Kassina. - Michał tak wykreował Roksanę, że zatańczyła the best - ocenił.

"Taniec z gwiazdami" - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki transmitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. "Taniec z gwiazdami" jest też dostępny w internecie. Wszystkie odcinki są dostępne dla użytkowników aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.