Taniec z gwiazdami

Roxie jest faworytką do Kryształowej Kuli. Zdradziła, na co przeznaczyłaby wygraną w "TzG"

2024-04-12 10:32

Roksana Węgiel i Michał Kassin znakomicie radzą sobie w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Jurorzy nie szczędzą im pochwał i często sięgają po tabliczki z najwyższą notą. Piosenkarka jest wymieniana w gronie faworytów do zgarnięcia Kryształowej Kuli i głównej nagrody. Roxie wyznała, na co przeznaczyłaby pieniądze.

Czternasta edycja tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami" rozkręca się na dobre. Już za miesiąc, bo dokładnie 12 maja, odbędzie się wielki finał. Wielu widzi w nim z pewnością młodą wokalistkę - Roksanę Węgiel. Okazuje się, że Roxie ma nie tylko talent wokalny, ale również taneczny. Z odcinka na odcinek zaskakuje co raz to odważniejszymi i trudniejszymi układami. Widzowie i jurorzy na widok jej tanecznych popisów przecierają oczy ze zdumienia. Roxie i jej trener Michał Kassin idą jak burza i już kilkukrotnie otrzymali od jurorów maksymalną liczbę punktów. Czy uda im się zgarnąć Kryształową Kulę i główną nagrodę?

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Na to Roksana Węgiel przeznaczyłaby pieniądze za wygraną w programie

Udział w "Tańcu z gwiazdami" wiąże się także z sowitym wynagrodzeniem. Każdy z uczestników otrzymuje określoną, wcześniej wynegocjowaną kwotę. Opłaca się, zatem ciężko trenować, ponieważ na najlepszych czeka nie tylko Kryształowa Kula, ale również czek opiewający na 150 tysięcy złotych, z czego aż 100 tysięcy dostanie celebryta. Finał 14. edycji zbliża się wielkimi krokami. W grze pozostali już niemalże jedynie mocni zawodnicy, i w zasadzie każdy z nich ma szansę na udział w finale. Roxie Węgiel, która jest wymieniana jako pretendentka do zdobycia głównej nagrody została ostatnio zapytana przez portal Jastrząb Post, na co przeznaczyłaby pieniądze z wygranej. Młodą piosenkarkę czekają niedługo niemałe wydatki, ponieważ już w sierpniu odbędzie się jej ślub i wesele z Kevinem Mglejem. Okazuje się, że gwiazda ma wielkie serce i nie myśli tylko o sobie. W wywiadzie wyjawiła, co zamierza zrobić z pieniędzmi.

Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, ale wydaje mi się, że znaczącą część tej kwoty przeznaczyłabym na cele charytatywne. Jeszcze nie mam tego sprecyzowanego, ale myślę, że na dzieci, które tego potrzebują dużo bardziej niż ja - powiedziała Roxie.