Taniec z Gwiazdami jesień 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w 10. edycji Dancing with the Stars?

2019-09-27 8:51
Taniec z Gwiazdami
Autor: WBF

Przed nami już dziesiąta, jubileuszowa edycja polsatowskiego Tańca z Gwiazdami! Z pewnością czekają na nas kolejne taneczne emocje i wiele wzruszeń. Kto tym razem otrzyma Kryształową Kulę? W poprzedniej, dziewiątej edycji ten sukces przypadł w udziale Joannie Mazur i Janowi Klimentowi. Kto pójdzie w ich ślady? Wiele wskazuje na to, że konkurencja będzie naprawdę duża.

Taniec z Gwiazdami jesień 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w 10. edycji Dancing with the Stars? Polsat nie zwalnia tempa - dziewiąta edycja tanecznego show zakończyła się w połowie maja, a jesienią czeka nas już kolejna, tym razem jubileuszowa! W mediach od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o tym, kto będzie walczył o Kryształową Kulę w dziesiątej edycji. Część z tych doniesień się potwierdziła!

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy

Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła, że pierwszą gwiazdą tanecznego show została Basia Kurdej-Szatan! Do niej dołączył również małżonek - Rafał Szatan. Kto jeszcze wystąpi w jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami? Poniżej lista uczestników:

Taniec z Gwiazdami jesień 2019 - kiedy 10. edycja Dancing with the Stars?

Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami 10 powróci na szklany ekran już w piątek, 13 września o godzinie 20:00!

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE