Ola Kot - wiek, wzrost, chłopak, Eska, Instagram, Wszystko, co chcecie wiedzieć o prezenterce!

2019-10-19 13:20 A.D.
Ola Kot
Autor: materiał prasowy

Ola Kot to finalistka konkursu Miss Polski i popularna prezenterka Radia ESKA i ESKA TV, którą Polacy cenią za nieznikający z twarzy uśmiech, otwartość i życzliwość. Ola zachwyca urodą i poczuciem humoru nie tylko przed kamerą. Możemy jej również posłuchać w Radiu Eska. Co wiemy o życiu prywatnym prezenterki? Ile ma lat i czy ma chłopaka? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

Prezenterzy Radia ESKA i ESKA TV potrafią rozbawić, oczarować i rozkochać w sobie miliony. Dowodem na potwierdzenie tej tezy może być Ola Kot, która z każdym dniem staje się coraz popularniejsza! Na Instagramie ma już ponad 173 tysiące obserwujących! Ola zachwyca pewnością siebie, urodą i profesjonalizmem zarówno podczas wywiadów, jak i relacji z eskowych imprez i atrakcji. Co warto wiedzieć o pięknej dziennikarce? Sprawdźcie już teraz najważniejsze informacje o Oli Kot.

Zobacz też: Rozbierane sesje Playboya: OLA KOT przebojem roku! [ZDJĘCIA]

Ola Kot - wzrost, wiek

Ola Kot jest jedną z wyższych prezenterek. Dziewczyna może pochwalić się 174 centymetrami wzrostu. Na szpilkach wygląda nawet na wyższą! Ola w 2019 roku skończyła 29 lat. Zachwycająca prezenterka wygląda jednak tak młodo, że nikt nie zgadłby jej wieku. 

Ola Kot - chłopak

Ola ceni sobie prywatność, ale zdarzyło jej się jednak ujawnić kiedyś fanom, że uważne oglądanie jej profilu pomoże im zauważyć z kim się spotyka. Teraz na Insta prezenterki coraz częściej pojawiają się zdjęcia z ukochanym.

Ola Kot - Instagram

Instagram Oli Kot to miejsce, gdzie znajdziecie jej fotografie prywatne i z pracy. Kilka z nich możecie obejrzeć również poniżej.

Najnowsze