Rafał Szatan - kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

2019-01-05 19:58
Rafał Szatan - kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?
Autor: fot. WBF Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej Szatan to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. A czym zajmuje się jej mąż? Okazuje się, że Rafał Szatan jest równie ciekawą postacią.

Rafał Szatan - kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan? Mężczyzna szerszej publiczności dał się poznac m.in. przez udział w programie The story of my life. Do show Polsatu zapraszane były polskie gwiazdy wraz ze swoimi życiowymi partnerami i partnerkami, by dzięki charakteryzacji przekonać się, jak będą wyglądać po latach. W odcinku 23.03.2018, pojawiła się Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan. Sprawdźcie, kim jest życiowy partner aktorki.

Rafał Szatan - czym zajmuje się mąż aktorki?

Kim jest Rafał Szatan? Jak się okazuje, też ma związek ze sceną, aktorstwem i show biznesem. Mąż Barbary Kurdej-Szatan to muzyk i aktor musicalowy! Urodził się w Lublinie, w 1988 roku (3 lata młodszy od Basi). Swój muzyczny talent kształcił między innymi w Akademii Muzycznej w Katowicach na prestiżowym wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej.

Swój głos i zdolności aktorskie wykorzystuje na scenie. Gra między innymi w Gliwickim Teatrze Muzycznym, gdzie wciela się w Troya w spektaklu High School Musical on stage.

Basia Kurdej-Szatan - na co choruje aktorka?

Rafał Szatan - muzyka

Rafał Szatan często pokazuje się w mediach. Od 2009 roku, był jednym z wokalistów występujących w programie Jaka to melodia? Wraz z Basią pojawił się też w programie X-Factor gdzie śpiewali jako członkowie grupy Soul City. Brał też udział w The Voice of Poland.

Z Barbarą Kurdej-Szatan pojawił się też podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Na scenie wykonali wspólnie utwory Eltona Johna Don't Go Breaking My Heart i I'm Still Standing.

2018 rok to kolejne wyznwania dla Rafała Szatana. Tym razem mężczyznę zobaczymy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

TTBZ 10 - premierowe odcinki

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to hit Polsatu, który obejrzycie u nas za darmo! Gwiazdy telewizji, sceny muzycznej wcielają się w
swoich idoli muzycznych i wykonują ich największe przeboje. Kliknij w grafikę i oglądaj nowe odcinki TTBZ 10!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze