Ale metamorfoza!

Tak kiedyś wyglądała Karina Koch! Jak przez lata zmieniała się gwiazda programu Chłopaki do wzięcia?

Karina Koch to bohaterka serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Kobieta już niemal pięciu lat występuje w programie, pomagając swojemu bratu Stefanowi znaleźć miłość. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się Karina z "Chłopaków do wzięcia". Jak wyglądała na początku swojej telewizyjnej przygody? Siostra Stefana nie boi się odważnych zmian i chętnie decyduje się na całkowitą zmianę fryzury.

Serial dokumentalny "Chłopaki do wzięcia" zyskał ogromną popularność, a jedną z jego najjaśniejszych gwiazd jest dziś Karina Koch. Choć początkowo miała wspierać swojego brata Stefana w jego poszukiwaniach miłości, z czasem sama przyciągnęła uwagę widzów, stając się centralną postacią programu Polsat Play.

Kim jest Karina z "Chłopaków do wzięcia". Co o niej wiemy?

Kiedy Karina dołączyła do "Chłopaków do wzięcia", miała jeden cel – pomóc swojemu bratu Stefanowi znaleźć prawdziwą miłość. Karina była wielkim oparciem dla brata - doradzała i motywowała go, by ten nie tracił wiary w znalezienie tej jedynej.

Tego nie rozumiem. Dlaczego dziewczyny nie chcą się za niego brać? Przecież jest poukładany, ma dom, ma samochód, ma stałą pracę […] My chyba mamy coś w twarzy, też mi ludzie mówili, że mam niemiecką urodę – mówiła w swoim pierwszym odcinku "Chłopaków do wzięcia" Karina.

Rodzeństwo Koch dołączyło do ekipy programu "Chłopaków do wzięcia" w 2019 roku. To oznacza, że Karina i Stefan występują w programie już od niemal 5 lat.

Z każdym kolejnym odcinkiem, widzowie zaczęli dostrzegać coś więcej w postaci Kariny. Jej niezwykła charyzma sprawiły, że siostra Stefana zaczęła przyciągać uwagę zarówno widzów, jak i mediów.

Zobacz także: Chłopaki do wzięcia. Bandziorek i Danusia odpicowali dom! Tak teraz mieszkają

Największą pasją Kariny Koch jest jej ogród. Siostra Stefana chętnie dzieli się swoją wiedzą z widzami. Piękne kompozycje kwiatowe i zadbane rośliny stały się stałym punktem programu, a Karina, z wielką dumą i radością opowiada o swojej pracy w ogrodzie. Karina Koch kocha również sport i już od ładnych paru lat dba o swoją formę i kondycję.

Wielu widzów zastanawia się, ile lat ma Karina Koch. Serwis Telemagazyn informuje, że siostra Stefana urodziła się w 1985 roku i dziś ma 39 lat.

Z czego żyje Karina Koch? Gdzie teraz mieszka?

Rodzeństwo od czasu do czasu wyjeżdża w celach zarobkowych do Niemiec. Wiadomo, że Karina świadczy usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi.

Zarzucano mi, że od Stefana ciągnę kasę. Ja wypraszam sobie takiego czegoś. Zobaczcie, ja już mam czarną kartę premium. Pracowałam w Niemczech, nie kupiłam sobie drogich ciuchów czy drogiego auta, tylko dałam kasę do banku i zaczęłam nią pracować, na przykład walutami – tłumaczyła na live'ie latem 2023 r.

Sprawdź także: Dziewczyny "Chłopaków do wzięcia". Pamiętacie pierwszą ukochaną Szczeny? Niesamowite, jak się zmieniła!

Karina Koch kiedyś. Jak zmieniła się siostra Stefana z "Chłopaków do wzięcia"?

Przez pięć lat obecności w programie, Karina Koch przeszła niesamowitą metamorfozę. Z skromnej, wspierającej siostry stała się pewną siebie, charyzmatyczną kobietą, która potrafi zjednać sobie serca tysięcy ludzi.

W przeszłości Karina z "Chłopaków do wzięcia" nosiła nieco dłuższe włosy, później je skróciła, a teraz nosi krótką fryzurę.

Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się, jak kiedyś wyglądała Karina Koch. Pamiętasz jej początki w programie "Chłopaki do wzięcia"?