Chłopaki do wzięcia

Karina Koch kompletnie odmieniona. Fani "Chłopaków do wzięcia" przecierają oczy ze zdumienia: "Myślałam że to Lewandowska"

Karina Koch jest nie do poznania! Jedna z uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia" przeszła w ostatnim czasie zdumiewającą metamorfozę. Zobacz, jak zmienia się siostra Stefana. Fani porównują ją do żony Roberta Lewandowskiego.

Spis treści

  1. "Chłopaki do wzięcia" - o czym jest program?
  2. Karina Koch – kim jest uczestniczka "Chłopaków do wzięcia"?
  3. Karina z "Chłopaków do wzięcia" jak Anna Lewandowska

"Chłopaki do wzięcia" - o czym jest program?

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z hitów telewizji Polsat. Program opowiada o mieszkańcach małych wsi i miasteczek, którzy poszukują partnerek na całe życie. Dokumentalny serial wzbudza niekiedy kontrowersje, ale cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" aspirują do bycia gwiazdkami internetu – prowadzą konta w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się swoją codziennością i organizują live’y dla swoich fanów.

Karina Koch – kim jest uczestniczka "Chłopaków do wzięcia"?

Karin Koch jest jedną z najważniejszych bohaterek ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Kobieta występuje w programie u boku swojego brata Stefana. Wiadomo, że uwielbia aktywność fizyczną i... Donalda Trumpa.

Rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte, ale do niedawna ich relacja wisiała na włosku. Wszystko przez narzeczoną Stefana – Aldonę, z którą Karina nie mogła się dogadać. Związek Stefana i Aldony to już przeszłość, a rodzeństwo znów poszłoby za sobą w ogień.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" jak Anna Lewandowska

Karina Koch uwielbia zaskakiwać. Siostra Stefana z programu "Chłopaki do wzięcia" przeszła ostatnio zdumiewającą metamorfozę, a widzowie przecierali oczy ze zdumienia.Niektórzy porównują ją do Anny Lewandowskiej, żony Roberta Lewandowskiego!

Karina postawiła na ciekawą stylizację, efektowny makijaż i nową fryzurę. Internauci nie szczędzą jej komplementów!

Nie ta dziewczyna! Pięknie

Super Ci w tej fryzurze

W pierwszej chwili nie poznałam. Tak trzymaj

Jak milion dolarów!

Myślałam że to Lewandowska - czytamy w komentarzach.

Zobacz w galerii jak zmieniła się Karina z "Chłopaków do wzięcia". Siostra Stefana przeszła spektakularną metamorfozę.

Listen on Spreaker.