Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia. Bandziorek i Danusia odpicowali dom, że mucha nie siada! Tak teraz mieszkają - ZDJĘCIA

Bandziorek i Danusia wyremontowali stary dom na Mazurach i teraz dumnie pokazują go w programie "Chłopaki do wzięcia". Zaglądamy do środka ich mazurskiej posiadłości, a sporo się tam ostatnio zmieniło! Dekoracyjne pasy na ścianach i nowe meble to nie wszystko! Zobaczcie, jak teraz mieszka Krzysztof, czyli Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia".

Spis treści

  1. Remont domu Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"

Krzysztof Dzierżonowski, czyli popularny Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia" znalazł miłość i w końcu się ustatkował. Dziś ulubieniec widzów wiedzie z ukochaną Danusią spokojne życie na Mazurach. Narzeczeni wszystkie zarobione pieniądze inwestują teraz w swój dom. W ostatnim czasie ich mazurska posiadłość przeszła zdumiewającą metamorfozę.

Zobacz także: Bzik z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Ledwo go poznaliśmy!

Remont domu Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"

W 25. sezonie programu "Chłopaki do wzięcia" Robert "Tancerz" stara się odbudować swoje małżeństwo z Zuzią. Na gospodarstwie Henia trwa obecnie generalny remont.

Bandziorek i Danusia w najnowszych odcinkach dokumentalnej telenoweli Polsat Play także pochwalili się efektami remontu domu na Mazurach. Bohater "Chłopaków do wzięcia" i jego ukochana odpicowali swoje gniazdko, które teraz wygląda jak nowe!

Skromny dom Danusi zaczął się zmieniać w funkcjonalną przestrzeń już w poprzednich sezonach. "Trochę wyremontowaliśmy go, pozmienialiśmy płytki, centralne, grzejniki" – tłumaczyła w "Chłopaków do wzięcia" ukochana Bandziorka. Teraz budynek odzyskuje swój dawny blask, dzięki wytrwałości i zaangażowaniu pary.

Sprawdź: Podlewają kwiaty wodą z mięsa! Oto najdziwniejsze triki i mikstury do roślin

Danusi i Bandziorkowi udało się odrestaurować i odnowić salon. Dziś stoją w nim nowe meble, jest duży telewizor, a na jednej ze ścian namalowano dekoracyjne pasy, które tworzą oryginalną dekorację pomieszczenia.

Zobaczcie w naszej galerii ZDJĘĆ, jaka metamorfozę przeszedł dom Bandziorka i Danusi z "Chłopaków do wzięcia". Ten remont może stać się inspiracją dla innych do podjęcia podobnych wyzwań!

Gosia i Jarek z Chłopaków do wzięcia rozstali się?! Szokujące kulisy małżeństwa
Listen on Spreaker.