Szykują się zmiany w The Voice of Poland. Padło nazwisko nowego trenera

i

Autor: AKPA Szykują się zmiany w "The Voice of Poland". Padło nazwisko nowego trenera

The Voice of Poland

Szykują się zmiany w "The Voice of Poland". Padło nazwisko nowego trenera

2024-05-23 11:31

"The Voice of Poland" jest jednym z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Do tej pory wyemitowano już 14. edycji formatu. W nadchodzącym sezonie najprawdopodobniej zajdzie wiele zmian w programie, także w składzie jurorskim. Padło już nawet nazwisko pierwszego jurora, który ma oceniać występy uczestników. O kim mowa?

Pierwszy odcinek "The Voice of Poland" został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej 3 września 2011 roku. Od tamtej pory program cieszy się ogromną popularnością. W ostatnim czasie w szeregach publicznego nadawcy zaszło sporo zmian. Nie ominęły one również formatów rozrywkowych. Z posadą prowadzących pożegnali się wszyscy dotychczasowi prezenterzy, między innymi Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek czy Aleksander Sikora. W ostatnim czasie sporo mówiło się również o zmianach prowadzących "Koła Fortuny" czy "Tak to leciało". Zmiany najprawdopodobniej dosięgną także talent show "The Voice of Poland" a w kuluarach już spekuluje się, kto zasiądzie w fotelach jurorskich.

The Voice of Poland - pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez!

Kuba Badach zostanie jurorem "The Voice of Poland"

Jesienią 2024 roku na antenie Telewizji Polskiej zostanie wyemitowana kolejna, 15. edycja, "The Voice of Poland". W poprzedniej odsłonie w fotelach jurorskich zasiadali Marek Piekarczyk, Tomson i Baron z zespołu Afromental, Lanberry i Justyna Steczkowska. Okazuje się, że nowa odsłona przyniesie również zmiany w składzie trenerów. Według ustaleń, do których udało się dotrzeć tabloidowi Fakt, jednym z trenerów, którzy mają zasiąść w czerwonych fotelach, ma być muzyk Kuba Badach. Artysta jest wokalistą, kompozytorem, aranżerem i dziennikarzem muzycznym. Na swoim koncie ma dwa Fryderyki dla najlepszego wokalisty roku (2011 i 2012). Prywatnie Kuba Badach jest mężem Aleksandry Kwaśniewskiej, córki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995–2005 Aleksandra Kwaśniewskiego. Badach w przeszłości był jurorem "The Four. Bitwa o sławę".

Jak donosi Fakt, powołując się na swoje źródło związane z produkcją formatu, podczas 15. edycji w składzie trenerskim ma zabraknąć Lanberry, Justyny Steczkowskiej oraz Marka Piekarczyka.

Na ten moment informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone. Czy Kuba Badach rzeczywiście będzie nowym trenerem "The Voice of Poland" przekonamy się zapewne niebawem.