Gwiazdy

To dzięki temu Tomasz Kammel nadal wygląda młodo? Pokazał przerażające zdjęcie

2024-04-24 16:14

Tomasza Kammela chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Należy on do grona najpopularniejszych prezenterów w Polsce a w branży medialnej działa od prawie trzech dekad. Widzowie znakomicie znają go jako prowadzącego różne formaty Telewizji Polskiej. Mimo upływu lat dziennikarz nadal może pochwalić się młodzieńczym wyglądem.

Tomasz Kammel swoją przygodę z mediami rozpoczynał w jeleniogórskiej rozgłośni radiowej Muzyczne Radio FM. Po przeprowadzce do Warszawy pracował w Radiu Wawa. W 1997 roku podjął pracę w Telewizji Polskiej, gdzie przez lata mogliśmy go oglądać w roli prowadzącego różne programy. Ostatnio oglądaliśmy go między innymi w "Pytaniu na śniadanie", w którym partnerowała mu Izabella Krzan, a także w "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids".

Tomasz Kammel po zwolnieniu z TVP

Niestety, wraz ze zmianami, które zaszły w szeregach publicznego nadawcy w ostatnich miesiącach, wraz z nowym rokiem Tomasz Kammel, podobnie, jak wielu innych, znanych prezenterów, zniknął z ekranów. Jednak jego fani będą mieć możliwość zobaczyć go już w najbliższą sobotę. To właśnie wtedy wraz z Idą Nowakowską poprowadzi na żywo finał 7. edycji "The Voice Kids".

Tomasz Kammel mimo upływu lat, nadal wygląda młodo. Jaki jest jego sekret?

Tomasz Kammel wielu kojarzy się nie tylko z profesjonalizmem, ale również elegancją i nienagannym stylem. W branży medialnej działa od prawie trzydziestu lat i w zasadzie od momentu jego pierwszego występu na antenie zupełnie się nie zmienił. Czemu zawdzięcza swój młodzieńczy wygląd? Wielokrotnie podkreślał, że stara się zdrowo się odżywiać i dba o aktywność fizyczną. Nie poddaje się również żadnym zabiegom medycyny estetycznej, natomiast korzysta z masaży twarzy kobido. Teraz prezenter na swoim profilu na Instagramie dodał story, na której widzimy go z mnóstwem igieł wbitych w jego twarz.

A po kawie było to. Jaki jest wasz stosunek do akupunktury? Ja chętnie stosuję. Aktualnie wzmacniam zatoki i układ odpornościowy. PS. Chciałem się uśmiechnąć, ale igły by mi wypadły - napisał dziennikarz.

Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA To dzięki temu Tomasz Kammel nadal wygląda młodo?

Myślicie, że właśnie dzięki akupunkturze Tomaszowi Kammelowi udaje się zachować tak młody wygląd?