Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA/justynasteczkowska/Instagram Justyna Steczkowska w niecodziennym wydaniu

Co za look!

Justyna Steczkowska w niecodziennym wydaniu. Gwiazda zaszalała z fryzurą. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście!

2024-04-20 18:25

Justyna Steczkowska należy do grona najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Od lat jej wizerunek kojarzymy z długimi, czarnymi włosami. Na najnowszym nagraniu, które pojawiło się na Instagramie wokalistki, możemy jednak zobaczyć ją w zupełnie innym wydaniu. Fani nie mogą wyjść z zachwytu! Zobaczcie sami!

Justyna Steczkowska słynie nie tylko z niezwykłej barwy głosu, ale również znakomitego stylu. Wielokrotnie mogliśmy ją podziwiać w niebanalnych, ale zarazem bardzo gustownych i kobiecych strojach. Artystka nie ukrywa, że lubi eksperymentować, jednak od lat wierna jest swojej fryzurze. Choć w młodości prezentowała się w ściętych na krótko włosach, miała również nieco jaśniejsze kosmyki, to od lat kojarzymy ją z długimi, lśniącymi kruczoczarnymi puklami.

Justyna Steczkowska wspomina Eurowizję

Steczkowska nie jedzie na Eurowizję, mimo to, nie zwalnia tempa

W tym roku artystka próbowała swoich sił w krajowych preselekcjach do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, który już za kilka tygodni odbędzie się w Szwecji. Niestety, mimo tego, iż przez wielu uznawana była za murowaną faworytkę do wygranej, przegrała w wewnętrznych preselekcjach zaledwie jednym punktem z Luną. Gwiazda jednak nie spoczywa na laurach i nadal intensywnie pracuje, a wynikami swoich wysiłków dzieli się z fanami w swoich mediach społecznościowych.

Witch-er is coming. Kreatywność wybuchła razem z wiosną, w studio gorąco, muzyka się tworzy, a jedyny koncert w Warszawie już w grudniu. Kto z Was wybiera się ze mną w tę niezwykłą muzyczną podróż? Kto czuję się witch? I witcher? I chce poczuć energię Tarohoro? - napisała na Instagramie Steczkowska.

Justyna Steczkowska w niecodziennym wydaniu. Fani oczarowani

Piosenkarka w grudniu zaprezentowała swój najnowszy utwór "WITCH-ER Tarohoro", który od razu przypadł do gustu fanom wokalistki. Po mrocznej wersji teledysku, którą zobaczyliśmy na początku roku, teraz Justyna pracuje nad nową odsłoną. Przy okazji kręcenia wideoklipu zaprezentowała się fanom jako platynowa blondynka! Internauci nie kryją zachwytu i zasypali wokalistkę komplementami w sekcji komentarzy.

Piękna wiedźma ❤️

Pięknie w srebrnych włosach ❤️

Justin świetny look

Ale pięknie Justynko wyglądasz wow 🔥🔥🔥 - możemy przeczytać

A Wam, jak podoba się Justyna Steczkowska w takiej odsłonie? A może wolicie ją we fryzurze, którą prezentuje na co dzień?