Szkoła dla elity - zwiastun i data premiery 6. sezonu

i

Autor: MATÍAS URIS/NETFLIX "Szkoła dla elity" - zwiastun i data premiery 6. sezonu

"Szkoła dla elity" powraca po raz szósty - zwiastun nowych odcinków

2022-11-03 14:04

"Szkoła dla elity 6" doczekała się zwiastuna. Co tym razem czeka uczniów Las Encinas i jak twórcy poradzili sobie bez oryginalnej obsady?

"Szkoła dla elity" wyrasta powoli na jeden z najdłuższych seriali Netfliksa. To, co zaczęło się jako kryminalna teen drama, przerodziło się z czasem w przejaskrawioną i przepuszczoną przez miliard filtrów opowieść o trudach dorastania, gdy ma się za mało rozumu, a stanowczo za dużo pieniędzy i wolnego czasu. Jakie zbrodnie i problemy bogatych nastolatków ujrzymy tym razem?

"Szkoła dla elity" - ZWIASTUN 6. sezonu

W poniższej zapowiedzi widzimy, że głównymi motywami szóstej odsłony "Elite" będzie pragnienie sprawiedliwości i cienka linia, która oddziela ją od zemsty, a także problemy tożsamościowe, depresja i toksyczne, przemocowe relacje międzyludzkie. Przypominam, że w nadchodzącej serii nie zobaczymy już nikogo z wyjściowej obsady, gdyż nawet Omar, Rebe, Caye i Samu zniknęli ze sceny (ostatni już na dobre, pierwszy tylko chwilowo). 

"Szkoła dla elity" - kiedy premiera 6. sezonu?

"Szkoła dla elity 6" zawita w bibliotece Netfliksa 18 listopada 2022 roku i wiemy już, że to nie koniec naszej przygody z rozpuszczonymi uczniami Las Encinas. Gigant streamingowy zamówił bowiem kolejną odsłonę, w której powitamy nowych bohaterów oraz jedną znajomą twarz

Sonda
Lubisz "Szkołę dla elity"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5