Ciekawe nowości serialowe

Robert Downey Jr. razy kilka: “Sympatyk” zapowiada się na jeden z lepszych seriali sezonu

2024-02-16 14:47

HBO Max rozpieści nas tej wiosny. W marcu czeka nas premiera obiecującego “Reżimu” z Kate Winslet w roli dyktatorki, zaś kilka tygodni później Robert Downey Jr. da prawdziwy popis w “Sympatyku” – a to przynajmniej sugeruje pierwszy teaser, który właśnie trafił do sieci.

“Sympatyk” zmierza do HBO Max – jest pierwszy teaser wyczekiwanego serialu

“Sympatyk” to siedmioodcinkowy miniserial oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen. Thriller szpiegowski i międzykulturowa satyra w jednym opowiada o zmaganiach w połowie francuskiego, w połowie wietnamskiego komunistycznego szpiega podczas ostatnich dni wojny w Wietnamie i wygnaniu w Stanach Zjednoczonych.

W obsadzie znaleźli się Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong oraz Sandra Oh (“Chirurdzy”, “„Obsesja Eve”), a także Robert Downey Jr., Robert Downey Jr., Robert Downey Jr. i… Robert Downey Jr.

“Sympatyk” – premiera już wiosną tego roku

Showrunnerami i producentami wykonawczymi są Park Chan-wook i Don McKellar, a jednym z producentów wykonawczych jest… tak, zgadliście, Robert Downey Jr. Pierwszy odcinek “Sympatyka” zadebiutuje w HBO Max już 15 kwietnia – kolejne ukazywać się będą, klasycznie, co tydzień.

SPRAWDŹ TEŻ: Zapomnijcie o Arconii! Czwarty sezon “Zbrodni po sąsiedzku” w zupełnie nowym miejscu

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron

Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #25