Stulecie Winnych odc. 52

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych odc. 52 - co się wydarzy w ostatnim odcinku?

Stulecie Winnych 52 - streszczenie. Co się wydarzy w ostatnim odcinku? Władek zdradzi tajemnicę testamentu!

2022-05-15 17:36

Stulecie Winnych 4 chyli się ku końcowi. Co zobaczymy w ostatnim odcinku? Prezentujemy streszczenie 52. odcinka "Stulecia Winnych" i zdradzamy szczegóły jego emisji.

Stulecie Winnych - co zobaczymy w finale 4. sezonu? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu z was. Przed nami zwieńczenie kolejnej serii popularnego polskiego serialu. Co wydarzy się w 52. odcinku "Stulecia Winnych"? Sprawdźcie poniżej!

ZOBACZ TAKŻE: Stulecie Winnych - czy serial oparty jest na faktach?

Sonda
"Stulecie Winnych" - który sezon jest najlepszy?

Stulecie Winnych odc. 52 STRESZCZENIE - co się wydarzy w ostatnim odcinku?

W ostatnim odcinku "Stulecia Winnych 4" zobaczymy przygotowania Włodka do setnych urodzin. Mężczyzna pożegna się z ukochaną szkapą, a także... ujawni, kto jest jego dziedzicem! Ponadto choroba Ignacego zacznie postępować, a Ewa będzie martwić się o syna.

Oficjalne streszczenie 52. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Rodzina Winnych przeżywa wolne wybory do Sejmu i Senatu. Kibicują Michałowi Jr, kandydatowi Komitetu Obywatelskiego. 16 - letni Stasiek nie może zaaklimatyzować się w Brwinowie, tęskni za dziewczyną i domem w Izraelu. Ewa martwi się, że jej syn wpadnie w złe towarzystwo. Postępuje choroba Ignacego, traci pamięć i orientację. Rozpada się małżeństwo Tomka i Basi. Tomek chce się rozstać, uważa, że już nic ich nie łączy, nawet dorastające córki. Michał wraca z samotnych wakacji i ma ogromny żal do Ani, że po raz kolejny nie znalazła dla niego przestrzeni w swoim życiu. Zbliżają się setne urodziny Władka. Czy rodzinie Winnych uda się zjednoczyć?

ZOBACZ TAKŻE: Stulecie Winnych - kiedy nowe odcinki? Kiedy premiera 5. sezonu?

Stulecie Winnych odcinek 52: gdzie i kiedy oglądać?

52. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 15 maja 2022 roku, o godzinie 20:15, na kanale TVP 1. Wszystkie dotychczasowe epizody są też dostępne na platformie Vod.tvp.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6