Familiada

i

Autor: AKPA

teleturnieje

Słowo na "ć" w Familiadzie. Absurdalna odpowiedź uczestniczki teleturnieju

2024-02-24 18:53

Jedna z uczestniczek Familiady postanowiła zaufać swojej intuicji. Zamiast wziąć pod uwagę podpowiedzi drużyny, postawiła na swoim i wskazała zaskakująca odpowiedź, której nie dowierzał nawet prowadzący. To zaprzepaściło szanse jej drużyny na zwycięstwo w danej rundzie, a filmik z wpadką szybko stał się hitem internetu.

Ta wpadka w Familiadzie stała się prawdziwym hitem w sieci. Odpowiedź jednej z uczestniczek z pewnością zapisze się na kartach historii teleturnieju na długie lata. Co więcej, ma nawet szansę na to, by konkurować z pytaniem o więcej niż jedno zwierzę. Wpadki w Familiadzie od wielu lat należą do jednych z najczęściej oglądanych materiałów w polskim internecie. Przejęzyczenia, błyskotliwe odpowiedzi i żarty Karola Strasburgera są uwielbiane przez widzów teleturnieju. Przynoszą one nie tylko porządną dawkę śmiechu, ale również sławę. Wycięte fragmenty programu tworzą ciekawe kompilacje, które zyskują setki tysięcy odtworzeń. Tak stało się również z urywkiem, w którym główną gwiazdą była pani Joanna.

ZOBACZ TAKŻE: Największe wpadki w TV. O tych wtopach niektórzy woleliby zapomnieć!

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Wpadka w Familiadzie - słowo na "Ć"

Karol Strasburger zadał graczom pytanie o słowo na literę "Ć". Dla wielu graczy zadanie było bardzo proste. Padły takie odpowiedzi jak ćma, ćwikła i ćwiek. Jednak nadal brakowało dwóch słów, w tym najwyżej punktowanej odpowiedzi. Integratorzy, bo tak nazywała się drużyna, która miała podać prawidłową odpowiedź, zasugerowała pani kapitan, że najprawdopodobniej chodzi o ćwierć. Jednak zamiast iść tropem drużyny, uczestniczka zdecydowała, że zaryzykuje i poda słowo, które według niej ma największe szanse na to, by znaleźć się na tablicy.

Ćmiel

Karol Strasburger wpadł w niemałą konsternację. Dopytał, czy uczestniczka na pewno miała na myśli to słowo.

ZOBACZ TAKŻE: Takiej wpadki w Familiadzie jeszcze nie było! Ten błąd ortograficzny rozbawił fanów

Ćmiel?

Ta jednak zapewniła prowadzącego, że właśnie to miała na myśli. Tym razem intuicja okazała się kiepskim doradcą. Niestety błędna odpowiedź zaprzepaściła szansę na zwycięstwo w tej rundzie. Pod koniec rozgrywki okazało się, że brakującymi słowami były ćwiartka i ćwiczenie.

Listen on Spreaker.