Familiada

i

Autor: AKPA

Takiej wpadki w Familiadzie jeszcze nie było! Ten błąd ortograficzny rozbawił fanów

2023-02-06 14:47

Błąd ortograficzny w Familiadzie wywołał sporo emocji nie tylko wśród fanów programu, ale także mieszkańców jednego z polskich miast. Osoby odpowiedzialne za układanie pytań i zapisywanie odpowiedzi na tablicy wyników zaliczyły ogromną wpadkę, która na pewno zostanie zapamiętana im na długo.

Ta wpadka w Familiadzie z pewnością przejdzie do historii. Jeden z odcinków programu dostarczył widzom ogromnych emocji. Nie tylko ze względu na kibicowanie swoim faworytom oraz żarty Karola Strasburgera. Widzowie wyłapali poważny błąd, który rozbawił ich niemal do łez. Najwyraźniej osoby odpowiedzialne za układanie pytań i sprawdzanie najczęściej wybieranych odpowiedzi stracili czujność. Tej nie zabrakło jednak fanom programu, którzy od razu zaczęli naśmiewać się z produkcji sugerując, że ta wymyśliła nowe miasto na mapie Polski. Pomimo tego, że w programach i teleturniejach ciężko jest cokolwiek przewidzieć i wpadki zdarzają się często, to nikt nie spodziewał się aż takiego błędu ortograficznego.

Największe wpadki w TV. O tych wtopach niektórzy woleliby zapomnieć!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Familiada - Wejherowo

Uczestnicy programu mieli za zadanie wytypować najczęściej udzielane odpowiedzi na pytanie o miasto na literę W. Na tablicy wyników pojawiły się m.in. Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Władysławowo i Wieliczka. Pod koniec emocjonującej rozgrywki zabrakło jeszcze jednego hasła. Okazało się, że uczestnicy nie odgadli Wejherowa. Po tym, jak Karol Strasburger poprosił o odsłonięcie poprawnej odpowiedzi widzom ukazało się Wejherowo, jednak zapisane jako Wejcherowo. Błąd ortograficzny w Familiadzie nie został zauważony ani przez prowadzącego ani przez uczestników. Jednak czujne oczy fanów programu od razu wyłapały tę wpadkę.

Wpadka w Milionerach jakiej nie było! Internauci wychwycili poważny błąd

Bądź jak uczestnik Familiady. Wybierz najlepiej punktowaną odpowiedź!

Pytanie 1 z 10
Co w przenośni może być czarne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE