Największe wpadki w TV

i

Autor: AKPA, Canva

Największe wpadki w TV. O tych wtopach niektórzy woleliby zapomnieć!

2022-10-21 11:05

Śmieszne wpadki w telewizji szybko stają się hitami internetu, a ich uczestnicy bohaterami memów i gwiazdami Internetu. Telewizyjne wtopy nie zawsze wynikają z braku wiedzy. Czasami ich powodem jest po prostu ogromny stres i splot kilku, niespodziewanych wydarzeń. Przypominamy najzabawniejsze wpadki w polskich teleturniejach i nie tylko.

Największe wpadki w telewizji potrafią rozśmieszyć do łez i zapaść w pamięci na długo. W historii polskich teleturniejów nie brakuje kuriozalnych odpowiedzi, zaskakujących zwrotów akcji i przezabawnych momentów. Telewizja potrafi uchwycić wiele, a widzowie i internauci bardzo szybko podłapują wtopy uczestników w teleturniejach i programach. Telewizyjne wpadki przeważnie są przyczyną ogromnego stresu, który dopada uczestników, którzy następnie stają się bohaterami memów i filmików, które podbijają Internet. Czasem wystarczy drobne przejęzyczenie bądź zamyślenie, by stać się hitem sieci.

Tych bohaterów memów znamy wszyscy. Jak dziś wyglądają?

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Conrado Moreno wjeżdża do studia

Ta telewizyjna wtopa zyskała nowe życie przez utwór Dele - Taco Hemingway. Conrado Moreno był jednym z uczestników show Europa da się lubić. Gwiazdor postanowił, że wjedzie do studia na skuterze. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem... Conrado Moreno stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał prosto w publiczność. W szoku zapytał wszystkich "O k***a, jesteście cali?". Wjazd stał się sławny i trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszałby o tym nieszkodliwym wypadku.

Jaka to melodia - płacząca uczestniczka

W finale roku programu Jaka to melodia uczestniczka próbowała odgadnąć utwór po jednej nutce. Do odgadnięcia miały tytułową piosenkę z debiutanckiego albumu Andrzeja Dąbrowskiego. Uczestniczka Kinga zaryzykowała i typowała utwór Do zakochania jeden krok, jednak okazało się, że odpowiedź była zupełnie inna. Emocje uczestniczki wzięły nad nią górę. Finalistka rozpłakała się i wybiegła ze studia.

Koło Fortuny - Bogusław Linda

Uczestnicy koła fortuny polegli na banalnym haśle. Cała trójka nie znała imienia jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzowie określają to hasło banalnym, jednak dla uczestników nie było ono wcale takie proste. Zadanie dotyczyło Bogusława Lindy, jednak problemem okazało się imię słynnego aktora. Pierwsza z uczestniczek stwierdziła, że gwiazdą kina jest Bolesław Linda. Z kolei druga, że Bronisław. Zdziwienia i zażenowania nie potrafił ukryć nawet Norbi - prowadzący program.

Bryska zaśpiewała megahit sanah w swoim mieszkaniu. Oczarowani fani domagają się jednego!

Wpadka z dziećmi eksperta BBC

To nagranie kojarzy chyba każdy! Robert Kelly na antenie BBC ze swojego domu na żywo komentował odsunięcie od władzy prezydent Korei Południowej. Nagle podczas wywiadu na żywo do pokoju wtargnęły jego dzieci. Sytuację próbowała ratować żona Kelly’ego, która wbiegła do pokoju za dziećmi i szybko je zabiera. a Youtube film wyświetlono niemal 54 mln razy.

Więcej niż jedno zwierzę

To kultowa wpadka, którą zna chyba każdy. Na pytanie Karola Strasburgera w programie Familiada o to, jak nazywamy grupy zwierząt, zawodniczki wymieniły nazwy pojedynczych gatunków. Z ich ust padła m.in. odpowiedź, że więcej niż jedno zwierzę, to lama. Kolejna uczestniczka odpowiedziała, że owca.