Gwiazdy

"Słoneczny patrol". Pamiętacie ponętną ratowniczkę, która romansowała z Mitchem? Tak po latach wygląda Alexandra Paul!

Alexandra Paul to aktorka, która dwie dekady należała do obsady kultowego serialu "Słoneczny patrol". Amerykańska piękność wcieliła się w rolę ratowniczki, porucznik Stephanie Holden, która przez jakiś czas romansowała z Mitchem. W kostiumie kąpielowym rozbudzała wyobraźnię wielu mężczyzn na całym świecie. Jak gwiazda serialu wygląda po latach?

Spis treści

  1. "Słoneczny patrol"- serial, który oglądali wszyscy 
  2. Alexandra Paul- gwiazda serialu "Słoneczny patrol" 
  3. Alexandra Paul- co dziś u niej słychać? Jak zmieniła się gwiazda? 

"Słoneczny patrol"- serial, który oglądali wszyscy 

"Słoneczny patrol", którego oryginalny tytuł to "Baywatch" przez wiele lat był serialowym hitem. Amerykańska produkcja biła rekordy popularności nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach na świecie. Serial trafił do aż 140. krajów i w wielu z nich cieszył się olbrzymią popularnością. 

Polscy widzowie zobaczyli go po raz pierwszy na antenie TVP1 w 1994 roku, a przez lata był wielokrotnie powtarzany (m.in. na Polsacie czy ATM Rozrywka). 

Bohaterami "Słonecznego patrolu" była grupa ratowników z Los Angeles, których szefem był Mitch (w tej roli David Hasselhoff). W obsadzie serialu znalazło się wiele ponętnych i zmysłowych aktorek, których widok w obcisłych kostiumach kąpielowych przyprawiał fanów o szybsze bicie serca! 

Alexandra Paul- gwiazda serialu "Słoneczny patrol" 

Jedną z ratowniczek, piękną porucznik Stephanie Holden zagrała amerykańska aktorka i modelka, Alexandra Paul. Bohaterka serialu przed laty miała romans z Mitchem, jednak ich relacja nie przetrwała. Z czasem Stephanie objęła rolę szefowej ekipy ratowników. 

Zmysłowa serialowa ratowniczka zginęła podczas jednej z akcji na morzu. Później, w jednym z odcinków pojawiła się jako duch. 

Alexandra Paul w "Słonecznym patrolu" grała przez pięć lat. W tym czasie przeszła metamorfozę i ścięła długie włosy. Widzowie najbardziej kojarzą ją właśnie jako krótkowłosą ratowniczkę. Starając się o rolę w serialowym hicie, była na przesłuchaniach do ról CJ. i Summer, jednak ostatecznie scenarzyści obsadzili ją jako postać Stephanie. Gdy trafiła na plan, była najstarszą z ratowniczek- miała 29 lat. 

Czytaj także: "Słoneczny patrol". Carmen Electra kiedyś była seksbombą. Dziś jest po pięćdziesiątce i nadal rozpala zmysły!

Choć to "Baywatch" przyniósł Alexandrze Paul największą popularność, aktorka zagrała także m.in. w filmach: "Dziennik sierżanta Fridaya", "Christine, Perry Mason", "Nocna straż", czy "Szklanką po łapkach". Jak czytamy na jej oficjalnej stronie internetowej, wystąpiła w ponad stu produkcjach. 

Alexandra Paul- co dziś u niej słychać? Jak zmieniła się gwiazda? 

Serialowa Stephanie w 2000 roku wyszła za mąż za Iana Murraya. Alexandra Paul jest mocno zaangażowana w walkę o prawa zwierząt i wiele akcji charytatywnych. Za udział w protestach miała nawet problemy z prawem.

Na co dzień jest weganką i stroni od produktów testowanych na zwierzętach. 

Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" ma dziś 60 lat. Czy przypomina jeszcze zmysłową ratowniczkę z hitowej produkcji? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak zmieniła się Alexandra Paul! 

"Słoneczny patrol". Pamela Anderson po latach. Kiedyś rozpalała zmysły mężczyzn na całym świecie. Jak zmieniła się seksbomba z lat 90.?