Gwiazdy

"Słoneczny patrol". Carmen Electra kiedyś była seksbombą. Dziś jest po pięćdziesiątce i nadal rozpala zmysły!

Amerykańska gwiazda Carmen Electra uchodziła za symbol seksu lat 90. Zasłynęła jako jedna z ratowniczek w serialu "Słoneczny patrol", ale znana jest również m.in. z roli w "Straszny film". Aktorka i piosenkarka potrafiła rozpalić fanów na całym świecie. Dziś, choć jest już po pięćdziesiątce, nadal kusi w odważnych pozach. Jak się zmieniła?

Spis treści

  1. Carmen Electra - początki kariery 
  2. Carmen Electra w serialu "Słoneczny patrol" 
  3. Carmen Electra - skandale 
  4. Jak dziś wygląda Carmen Electra? 

Carmen Electra - początki kariery 

Carmen Electra, a właściwie Tara Leigh Patrick to urodzona w 1972 roku amerykańska gwiazda. W swojej karierze pracowała m.in. jako modelka, piosenkarka, tancerka i aktorka. Wielu widzom do dziś kojarzy się jako piękna ratowniczka Lani McKenzie z kultowego serialu "Słoneczny Patrol". Zanim jednak dostała się na ekrany, przeszła długą drogę. 

Jako młoda dziewczyna uczyła się tańca, a jej marzeniem było występowanie na Broadwayu. Następnie wzięła się za śpiewanie. Za rozwój jej kariery w dużej mierze odpowiedzialny był Prince. To on jako pierwszy dostrzegł w młodej Tarze duży potencjał i zaproponował, że napisze dla niej piosenkę. Wtedy też Prince wymyślił pseudonim Carmen Electra, którym gwiazda posługuje się do dziś. 

Moje imię to Tara, więc byłam skonsternowana, ale uwielbiałam ten numer. Wtedy Prince powiedział "nie jesteś Tara, jesteś Carmen'" - opowiadała w rozmowie z OWN. 

Debiutancki album Carmen Electry ukazał się w 1993 roku. Gwiazda prywatnie związała się z Prince'm, jednak ich związek nie przetrwał. Wówczas piękność przechodziła trudny w życiu okres. Bez wsparcia gwiazdora zatrudniła się w klubie w Los Angeles, gdzie zarabiała... 90 dolarów tygodniowo. Jej kolejny album nie spotkał się już z tak dobrym przyjęciem jak pierwsza płyta. 

Carmen Electra w serialu "Słoneczny patrol" 

Pomimo porażki w branży muzycznej, Carmen Electra nie przestawała dążyć do stania się sławną. Była piękną kobietą, a swoje wdzięki pokazała w 1996 roku w magazynie "Playboy". Rozbierana sesja była dla niej przepustką do kariery. Już rok później pojawiła się na planie serialu "Słoneczny patrol", gdzie wcielała się w rolę Lani McKenzie. Seksowna ratowniczka rozpalała zmysły fanów na całym świecie, jednak czuła, że to nie to. Po roku zrezygnowała ze swojej roli. 

Choć nigdy nie znalazła się w gronie najpopularniejszych amerykańskich aktorek, zagrała jeszcze w wielu produkcjach, między innymi w  "Straszyn filmie" czy "Poznaj moich spartan". W 2003 roku kolejny raz zagrała Lani McKenzie w filmie " Słoneczny patrol – Ślub na Hawajach". 

Carmen Electra stała się symbolem seksu lat 90. W późniejszych latach jeszcze czterokrotnie pozowała dla "Playboya". 

Czytaj także: Najwięksi twardziele z ekranu po latach. Jak dziś wyglądają Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Sylwester Stallone i inni?

Carmen Electra - skandale 

O amerykańskiej celebrytce było głośno również za sprawą jej związków oraz afer z jej udziałem. Carmen Electra spotykała się między innymi z byłym mężem Pameli Anderson, Tommym Lee oraz koszykarzem Dennisem Rodmanem, którego żoną była tylko przez kilka miesięcy.

W 2003 roku gwiazda wyszła za gitarzystę Dave'a Navarro. To małżeństwo przetrwało kilka lat. To jednak tylko nieliczni mężczyźni, z którymi była łączona. 

Jak dziś wygląda Carmen Electra? 

Gwiazda "Słonecznego patrolu" ma dzisiaj 51 lat, ale nadal może pochwalić się fantastyczną formą. Modelka Playboya przyznała po latach, że przeszła operację powiększenia piersi, dodając, że żałuje tego posunięcia.

Naprawdę czasami tego żałuję. Wtedy wydawało mi się, iż robię dobrze. Przed operacją miałam naprawdę ładne piersi, małe, ale ładne - wyznała. 

To, jak dzisiaj wygląda Carmen Electra, można zobaczyć na Instagramie. Pełną seksapilu gwiazdę obserwuje tam już 1,7 milionów fanów! Celebrytka swoje aktualne zdjęcia przeplata z tymi sprzed lat. Dziś wciąż nie boi się odważnych poz i skąpych strojów. Zobaczcie sami! 

"Słoneczny patrol". Piękna ratowniczka z serialu rozpalała zmysły! Tak po latach wygląda Erika Eleniak

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol
Listen on Spreaker.