Serialowe premiery na luty 2023 - najciekawsze powroty i nowości. Co obejrzeć w tym miesiącu?

i

Autor: materiały prasowe Serialowe premiery na luty 2023 - najciekawsze powroty i nowości. Co obejrzeć w tym miesiącu?

Serialowe premiery na luty 2023 - najciekawsze powroty i nowości. Co obejrzeć w tym miesiącu?

2023-02-04 11:32

Jakie seriale zadebiutują na popularnych platformach pokroju Netfliksa, HBO Max i Disney+ w tym miesiącu? Które nowości szczególnie warto obejrzeć? Sporządziliśmy dla was listę najciekawszych serialowych premier na luty 2023 roku.

Luty 2023 roku zapowiada się dość intensywnie. Przed nami powrót jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa, sporo obiecujących nowości od Apple TV+, wielkie pożegnanie z hitem Amazona, oraz długo wyczekiwany debiut streamingowy animowanego Batmana. 

Serialowe premiery na luty 2023 - najciekawsze powroty i nowości

Bez zbędnego przedłużania, nasza subiektywna lista najciekawszych serialowych premier lutego 2023 roku prezentuje się następująco:

„Dear Edward” – 3 lutego w Apple TV+

Ekranizacja powieści o tym samym tytule, która nakreśli nam losy 12-letniego chłopca, który jako jedyny ocalał z katastrofy lotniczej. Wraz z innymi osobami dotkniętymi tą tragedią spróbuje zrozumieć, co właściwie się stało, a to doprowadzi do zacieśnienia licznych nieoczekiwanych więzi.

„You” sezon 4 część 1 – 10 lutego na Netflix

Po wizycie w Paryżu, Joe przenosi się Londynu, gdzie podejmie pracę jako profesor literatury, przedstawiając się jako... Jonathan Moore. Bohater znajdzie sobie nową ofiarę, czy skupi się na polowaniu na Marianne? Przekonamy się. 4. sezon „You” podzielony został na dwie części - pierwsza ukaże się 10 lutego, druga zaś 10 marca. 

„Batman: The Animated Series” – 15 lutego w HBO Max

Kultowa animacja DC z Markiem Hamillem w roli Jokera. W „Batman: The Animated Series” śledzimy rzecz jasna losy Mrocznego Rycerza z Gotham City, któremu głosu użycza Kevin Conroy. Nietoperz walczy tu z kryminalnym elementem Gotham City, w każdym odcinku mierząc się z innym przeciwnikiem. Na jego drodze stają między innymi wspomniany Joker, Riddler, czy Poison Ivy. 

„Hello Tomorrow!” - 17 lutego w Apple TV+

Coś zarówno dla miłośników klimatów retro, jak i futurystyki. Akcja „Hello Tomorrow!” osadzona została w świecie retro-przyszłości i koncentruje się wokół grupy wędrownych sprzedawców handlujących księżycowymi nieruchomościami. Billy Crudup (gwiazdor „The Morning Show”) gra Jacka – sprzedawcę o wielkim talencie i ambicjach, którego niezachwiana wiara w lepsze jutro inspiruje jego współpracowników i ożywia zdesperowanych klientów, ale sen, w którym żyje, i który sprzedaje innym, ma też swoje mroczne oblicze.

„Dziewczyna i kosmonauta” – 17 lutego na Netflix

Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

„Carnival Row” 2 sezon – 17 lutego w Amazon Prime Video

„Carnival Row” to serial, który przed kilkoma lat zachwycił widzów z całego świata, po czym... został bezceremonialnie skasowany przez Amazona. W lutym powróci jednak z jeszcze jedną odsłoną, zatem warto sprawdzić, jak zakończy się ta historia. 

„Liaison” - 24 lutego w Apple TV+

„Liaison” to współczesny thriller o wysokiej stawce, badający, w jaki sposób błędy z przeszłości mogą zniszczyć naszą przyszłość, łącząc akcję z nieprzewidywalną, wielowątkową fabułą, w której „szpiegostwo i intrygi polityczne wychodzą naprzeciw historii namiętnej i trwałej miłości”. W rolach głównych Eva Green i Vincent Cassel.

„The Consultant” – 24 lutego w Amazon Prime Video

„The Consultant” opowie nam o mrocznej relacji pomiędzy szefem, a jego pracownikami. Historia rozpocznie się w chwili, gdy Regus Patoff (w tej roli Christoph Waltz) zostanie zatrudniony jako konsultant w CompWare, firmie produkującej gry. Gdy tylko się zjawi, zespół zmierzy się z nowymi wyzwaniami i wymogami, które zagrożą nie tylko ich pracy, ale też życiu.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5