Tomasz Ziętek

i

Autor: WBF

Seriale "uśmiercają iskrę w aktorach"? Tomasz Ziętek podzielił się odważnym poglądem

2022-04-12 14:03

Tomasz Ziętek był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski", w którym opowiedział o swojej karierze oraz podejściu do taśmowo produkowanych seriali. Przyznał, że nie tak chce wykonywać swoją pracę.

Tomasz Ziętek to wzięty polski aktor, którego niedawno mogliśmy oglądać w netfliksowym "Hiacyncie". W trakcie swojej kariery zagrał w wielu popularnych i uznanych produkcjach, takich jak "Żeby nie było śladów", "Boże Ciało", "Cicha noc" i "Kamienie na szaniec", ale zaliczył także epizod w serialu "Na dobre i na złe". W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim zdradził, jak wspomina pracę nad serialem i co sądzi o tego typu tytułach.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Tomasz Ziętek ostro o polskich tasiemcach

Rola w "Kamieniach na szaniec" wywindowała karierę Tomasza Ziętka, który obecnie uchodzi za jednego z najbardziej obiecujących polskich aktorów swojego pokolenia. Przed kilkoma laty zdecydował się jednak na udział w polskim tasiemcu - "Na dobre i na złe", gdzie zagrał mężczyznę cierpiącego na raka jądra.

Po tym, jak Tomasz Ziętek wyznał, że nie ma takiej roli, którą szczególnie chciałby zagrać i to scenariusz decyduje o jego zainteresowaniu daną produkcją, Kuba Wojewódzki nie omieszkał zapytać, co się w takim razie wydarzyło w 545. odcinku "Na dobre i na złe", że aktor zdecydował się przyjąć tę rolę. W odpowiedzi usłyszał:

To były początki, pamiętam, że to moja agentka mnie przekonała, bo zrzucałem te propozycje serialowe. Powiedziała: spróbuj, zobaczysz i wtedy będziesz mógł decydować, czy nie chcesz pracować w "fabryce śmierci".

Określenie "fabryka śmierci" przykuło uwagę prowadzących. Aktor wyjaśnił, że jego zdaniem takie seriale, takie tasiemce uśmiercają iskrę w aktorach.

ZOBACZ TAKŻE: Najgorsze polskie seriale - pamiętacie jeszcze te żenujące produkcje?

Sonda
Podzielasz opinię Tomasza Ziętka?
M jak milość, odcinek 1653, ZWIASTUN: Andrzej zdradzi Magdę. Nagły poród Anety