Sanatorium miłości

i

Autor: AKPA Sanatorium miłości 5 - castingi. Jak dostać się do programu? Kto może wziąć udział?

Sanatorium miłości 5 - castingi. Jak dostać się do programu? Kto może wziąć udział w Sanatorium miłości?

2022-05-16 17:59

Sanatorium miłości powróci z kolejną edycją. Marzy wam się udział w programie i zastanawiacie się, jak dostać się do Sanatorium miłości? Zdradzamy, jak wygląda casting i co trzeba zrobić, aby dostać się do show!

Sanatorium miłości to popularny polski program typu reality show, który powróci do nas z kolejną odsłoną. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w "Sanatorium miłości 5"? Jak wyglądają castingi i do kiedy należy się zgłosić? Wyjaśniamy.

ZOBACZ TAKŻE: Sanatorium Miłości 5 edycja - kiedy w TV? Co już wiadomo na temat kolejnej odsłony reality show?

Sonda
Weźmiesz udział w castingu do 5. sezonu "Sanatorium miłości"?

Sanatorium miłości 5 - KTO MOŻE WCIĄŻ UDZIAŁ?

Aby wziąć udział w castingu do programu "Sanatorium miłości 5" należy spełnić kilka podstawowych warunków. Są to: ukończenie 60. roku życia, bycie singlem oraz wyrażenie zgody na rejestrację i publikację wizerunku i głosu. Należy także podpisać umowę z producentami.

Sanatorium miłości 5 CASTING - jak dostać się do programu?

Jak wygląda casting do "Sanatorium miłości"? Składa się on z kilku etapów. Najpierw należy przesłać zgłoszenie, zawierające podstawowe informacje, to znaczy: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, adres zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania oraz kilka fotografii. Wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres e-mailowy: [email protected]. Termin na przesyłanie zgłoszeń do "Sanatorium miłości 5" mija 12 sierpnia 2022 roku

ZOBACZ TAKŻE: Reality show, które zmieniły polską telewizję. Pamiętacie wszystkie?

Sanatorium miłości 5 CASTING - pierwszy etap

Pierwszym etapem castingu do "Sanatorium miłości 5" jest przesłanie opisanego powyżej zgłoszenia. Jeśli zainteresuje ono producentów, kandydat lub kandydatka otrzyma w odpowiedzi ankietę. Następnie należy nagrać materiał wideo, w którym odpowiada się na pytania zawarte w ankiecie.

Sanatorium miłości 5 CASTING - drugi etap

Po przejściu do drugiego etapu kandydat lub kandydatka otrzymuje zaproszenie na spotkanie z producentami. Podczas takiego spotkania odbywa się rozmowa, dotycząca głównie odpowiedzi na pytania, udzielone w przesłanym filmiku. Co istotne - dojazd na spotkanie zostaje opłacony przez producentów "Sanatorium miłości".

ZOBACZ TAKŻE: Najdziwniejsze programy reality show. Trudno uwierzyć, że trafiły do telewizji

Sanatorium miłości 5 CASTING - trzeci etap

Po poznaniu wszystkich kandydatów i kandydatek, producenci podejmują decyzję i wyłaniają spośród nich 12 uczestników (6 kobiet i 6 mężczyzn). Osoby zakwalifikowane do udziału w "Sanatorium miłości 5" zostaną o tym poinformowane e-mailowo lub telefonicznie do dnia 26 sierpnia 2022 roku.

Sanatorium miłości 5 - kiedy premiera nowej serii?

Przewidywana data premiery "Sanatorium Miłości 5" nie została jeszcze ujawniona. Spekuluje się jednak, że nowa edycja zawita na antenie TVP wraz z kolejną wiosenną ramówką, zatem w pierwszej połowie 2023 roku. Czy tak też się stanie? Przekonamy się.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne programy reality show w Polsce. To one rozwścieczyły widzów

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?