Sanatorium miłości 4. Mariola B. i Piotr Hubert

i

Autor: Facebook @Sanatorium miłości TVP Sanatorium miłości 4. Mariola B. i Piotr Hubert

Mariola z Sanatorium Miłości w szokującym wyznaniu: była ofiarą przemocy! 'Wstyd mi było się przyznać'

2022-05-02 13:20

Mariola z "Sanatorium Miłości 4" zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie z Martą Manowską ujawniła, że przed laty była ofiarą przemocy domowej. Co dało jej siłę, by zawalczyć o siebie?

W najnowszym odcinku "Sanatorium miłości" widzowie usłyszeli szokujące i poruszające słowa. Mariola opowiedziała o swojej podróży do USA, separacji i przemocy, którą stosował wobec niej (teraz już były) mąż. 

ZOBACZ TAKŻE: Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - Piotr ostro do hejterów. "Postarajcie się o trochę więcej kreatywności"

Sanatorium miłości 4: Mariola o przemocy domowej

68-letnia kuracjuszka "Sanatorium miłości 4" opowiedziała o swoich trudnych przeżyciach w rozmowie z Martą Manowską. Przyznała wówczas, że podczas stanu wojennego wyjechała wraz z mężem i córką do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieli rozpocząć zupełnie nowe życie.

Niestety, mimo usilnych starań, małżeństwo nie przetrwało. Zgodnie z oświadczeniem kobiety, małżonek stosował wobec niej przemoc, o którą początkowo winiła samą siebie. Z czasem powiedziała jednak "dość".

Pierwszy raz, kiedy zostałam pobita, myślałam, że to ja coś zrobiłam źle. Przecież u mnie w domu nie było przemocy u rodziców. A tu ni stąd, ni zowąd zostaje pobita, bo coś mu się nie podobało. Kiedy zaczęło się to powtarzać - byłam zszokowana, nie wiedziałam, co mam robić. Wstyd mi było się przyznać. Do momentu, kiedy miałam tego po dziurki w nosie i powiedziałam "trzeba odejść" - wyznała Mariola. 

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra Domańska 'przeprasza' Marcina Hakiela. O co właściwie poszło?

Kobieta podkreśliła przy tym, że to jej córka stała się katalizatorem do decyzji o odejściu i zawalczeniu o siebie. Dziewczynka zaczęła się bowiem robić coraz bardziej nerwowa, pod wpływem toksycznej atmosfery w domu. Mariola nie chciała, by jej dziecko cierpiało i zdecydowała się powiedzieć "stop".

Nigdy więcej nie pozwolę się uderzyć mężczyźnie i żadnej kobiety przy mnie - podsumowała.

Wyznanie Marioli spotkało się z głośną reakcją odbiorców. W mediach społecznościowych pojawiła się fala słów wsparcia dla uczestniczki. Mariolu jesteś wspaniałą kobietą, zasługujesz na to co najlepsze - piszą internauci w swoich licznych komentarzach. 

ZOBACZ TAKŻE: Izabela Janachowska na ekskluzywnej majówce. Olśniewa w złotym stroju kąpielowym

Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4