Sanatorium miłości 4

i

Autor: AKPA Sanatorium miłości 5 - kiedy premiera w TV?

Sanatorium Miłości 5 edycja - kiedy w TV? Co już wiadomo na temat kolejnej odsłony reality show?

2022-05-16 11:56

Sanatorium Miłości 5 powstanie? Kiedy premiera nowego sezonu w TV? Te pytania z pewnością zadaje sobie wielu fanów popularnego programu. Przychodzimy zatem z pomocą i zdradzamy pierwsze dostępne informacje związane z "Sanatorium Miłości 5".

Sanatorium Miłości to popularny polski program typu reality show, emitowany przez Telewizję Polską. Właśnie zakończyła się emisja 4. edycji, zatem dowiedzieliśmy się, kto został Królem i Królową Turnusu. Jaka przyszłość czeka jeden z ulubionych programów Polaków? Czy "Sanatorium Miłości 5" powstanie i jeśli tak, to kiedy ukażą się nowe odcinki? Ujawniamy pierwsze szczegóły.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne programy reality show w Polsce. To one rozwścieczyły widzów

Sonda
Lubisz programy typu reality show?

Sanatorium Miłości 5 edycja - kiedy w TV i co już wiemy?

Mamy świetne wieści dla wszystkich miłośników "Sanatorium Miłości" - piąta edycja programu powstanie. Przed kilkoma dniami Telewizja Polska ogłosiła rozpoczęcie castingów do nowej serii (zgłoszenia można wysyłać do 12 sierpnia). 

Przewidywana data premiery "Sanatorium Miłości 5" nie została jeszcze ujawniona. Spekuluje się jednak, że nowa edycja zawita na antenie TVP wraz z kolejną wiosenną ramówką, zatem w pierwszej połowie 2023 roku. Czy tak też się stanie? Przekonamy się.

ZOBACZ TAKŻE: Tych uczestników polskich reality show nie polubili widzowie. Czym podpadli?

Sanatorium Miłości - o czym jest program?

"Sanatorium Miłości" to autorskie reality show Telewizji Polskiej. W programie udział biorą osoby powyżej 60. roku życia, stanu wolnego. 12 uczestników udaje się do tytułowego sanatorium, by rozerwać się, zawrzeć nowe znajomości, odnaleźć spokój, a czasem nawet... miłość. Format emitowany jest od 2019 roku i niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem (do czwartej edycji zgłosiło się ponad tysiąc osób!). 

ZOBACZ TAKŻE: Programy rozrywkowe, które w Polsce byłyby hitem. Najlepsze zagraniczne formaty

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?