Rolnik szuka żony 2022 - data premiery ogłoszona! Kiedy pierwszy odcinek 9. edycji?

2022-08-08 14:49 Adrian Rybak
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Rolnik szuka żony powraca z nową edycją, a fani randkowego show nie mogą już się doczekać pierwszego odcinka. Kiedy go zobaczą? Znamy datę premiery 9. sezonu słynnego programu, który od lat jest prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Sprawdź, kiedy kolejni rolnicy i rolniczki zaczną szukać miłości swojego życia.

Rolnik szuka żony to program, który pokochali Polacy. Rolnicy, którzy biorą udział w tym reality show, mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Już od wielu lat widzowie TVP co roku poznają nowych bohaterów szukających szczęścia. Już wkrótce poznają kolejnych. Kiedy premiera 9. sezonu?

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Nina z "Sanatorium miłości". Uczestniczka reality show miała 65 lat. Fani: "była zawsze uśmiechnięta"

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Rolnik szuka żony 2022 - data premiery

Rolnik szuka żony pojawi się na ekranach już wkrótce. Z najnowszej ramówki wynika, że pierwszy odcinek 9. edycji zostanie wyemitowany w niedzielę 4 września 2022 o godzinie 21:15 na antenie TVP1. Istnieje jednak możliwość, że data lub godzina ulegnie zmianie z powodu MŚ w siatkówce.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE